Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nicole Utandı

+2
metal_up_your_ass
and-Lessword
6 posters
YazarMesaj
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 6:26 pm

Nicole Utandı Adszvu8

Nicole Richie'nin köpeği, geçtiğimiz gün Los Angeles'ta bir butikte Nicole Richie'nin yüzünü fena kızarttı.

Los Angeles'ta bulunan La Cienega adlı mağazaya giren Nicole Richie ve köpeği az sonra başlarına geleceklerden haberdar değillerdi. Nicole Richie kıyafetlere bakarken, köpeği de mağazada bulunan mavi bir elbiseye tuvaletini yapma ihtiyacı hissetti.

Joel Madden'in dopum günü için alış verişe çıkan Richie bu durum karşısında oldukça utanç duydu. Mağaza asistanı ise bu durumdan pek hoşlanmadı.

afferm köpeğe sevdim keretayı hee.mal nicole n mal köpeği işte.köpeğin tipe baksanıza nikola benziyoS: Laughing lol! flower
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 12:31 am

puhaaa koptum. lol!
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 12:41 am

zuaa 2side gerizekalı işte xD
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 12:56 am

YHA ŞU APTALIN HABERLERİNİ KOYMAYIN YHA GÜLMEKTEN ÖLÜRDÜM ŞİMDİ AMA SİNİRİMİ İİCE BOZMAYA BAŞLADI BU KARI ZATEN.KÖPEİDE KENDİ GİBİ HERYERE EDİYO YHANİ
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 2:10 pm

kızım sen madem gc den bu kadar soğudun nefret etmeye başladın daha ne bu sıtye uye olup yok gıcık olmaya basladım yok nıe koyuyosunuz gıbı yorumlar yapıosun madem sevmıosun çek git forumuda kirletme seven sevıo sevmeyen sevmıo bız sevıosak 1 ını yada 2 sını sevıo olsak bıle gırıp butun konulara senın kı gıbı seyler yazmıoruz saygı çercevesınde sevgımız yada nefretımı9zı dıle geıtrıoruz ama senın durumuna bkarsak sende sevgı fln yok full nefret madem nefret edıosun çek git siteyide meşgul etme tamam öfkelisn anlıorm ama bole yorumlar yazarak bnm moralm bozuluyo sonucta nikole joel n "sevgilisi ve arkadası" cocuunnn anası. eğer konuda joel la ilgili bişi olmasdaydı zaten koymazdım joel olmasa banane nikol dan. joel a hedıye bakmaya gıtmıs karının basına iş gelmiş eger joel a hedıye bakmaya gıtmese baska bıyerte gıtseydı basına bu olay gelseydı yazmazdım zaten merak etme sen rahat ol.
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 3:07 pm

-charlotte. demiş ki:
kızım sen madem gc den bu kadar soğudun nefret etmeye başladın daha ne bu sıtye uye olup yok gıcık olmaya basladım yok nıe koyuyosunuz gıbı yorumlar yapıosun madem sevmıosun çek git forumuda kirletme seven sevıo sevmeyen sevmıo bız sevıosak 1 ını yada 2 sını sevıo olsak bıle gırıp butun konulara senın kı gıbı seyler yazmıoruz saygı çercevesınde sevgımız yada nefretımı9zı dıle geıtrıoruz ama senın durumuna bkarsak sende sevgı fln yok full nefret madem nefret edıosun çek git siteyide meşgul etme tamam öfkelisn anlıorm ama bole yorumlar yazarak bnm moralm bozuluyo sonucta nikole joel n "sevgilisi ve arkadası" cocuunnn anası. eğer konuda joel la ilgili bişi olmasdaydı zaten koymazdım joel olmasa banane nikol dan. joel a hedıye bakmaya gıtmıs karının basına iş gelmiş eger joel a hedıye bakmaya gıtmese baska bıyerte gıtseydı basına bu olay gelseydı yazmazdım zaten merak etme sen rahat ol.

ARKADAŞIM GÖRDÜĞÜN GİBİ DİĞER ÇİRKİN MESAJLARINI DA CEVAPSIZ BIRAKIYORUM.BUNA GEREK BİLE YOK ÇÜNKÜ.AMA GİDEREK SEVİYESİZLEŞME BARİ GÖZÜMDE BİRAZ DEĞERİN VAR O DA KALSIN.HA "SENİN GÖZÜNDE DEĞERİM OLSA NOOLCAK" DİYE DÜŞÜNEBİLİRSİN AMA BU SIRF SAYGIDAN ÖTÜRÜ.BİRAZ EDEBİYAT BİLGİLERİNİ KULLANIRSAN BURDA ANA DÜŞÜNCE NİCOLEUN KÖPEĞİNİN YAPTIKLARINDAN DOLAYI UTANÇ DUYMASIDIR.AYRICA ŞUNU DA EKLEMEK MECBURİYETİNDEYİM JOEL Bİ GRUP ÜYESİ OLABİLİR AMA JOELA HEDİYE ALINMASI GCYİ ALAKADAR ETMEZ...SANA ŞU ANA KADAR HİÇ KÖTÜ BİR LAF SÖYLEMEDİM AMA SEN HEP HAKKIMDA KÖTÜ ŞEYLER YAZDIN.FAKAT BEN YİNEDE SAYGIMDAN ÖDÜN VERMİYCEM.BU YÜZDEN BANA BİR ÖZÜR BORÇLUSUN...LÜTFEN DAHA FAZLA UZATMA.(ÖZNE=SEN BİZ DEĞİL DİKKATİNİ ÇEKERİM)...ÖZÜR BEKLİYORUM DAHA FAZLA BU KONUYLA İLGİLİ YORUM YAZMAK İSTEMİYORUM.
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 4:37 pm

ela_billy demiş ki:
-charlotte. demiş ki:

ARKADAŞIM GÖRDÜĞÜN GİBİ DİĞER ÇİRKİN MESAJLARINI DA CEVAPSIZ BIRAKIYORUM.BUNA GEREK BİLE YOK ÇÜNKÜ.AMA GİDEREK SEVİYESİZLEŞME BARİ GÖZÜMDE BİRAZ DEĞERİN VAR O DA KALSIN.HA "SENİN GÖZÜNDE DEĞERİM OLSA NOOLCAK" DİYE DÜŞÜNEBİLİRSİN AMA BU SIRF SAYGIDAN ÖTÜRÜ.BİRAZ EDEBİYAT BİLGİLERİNİ KULLANIRSAN BURDA ANA DÜŞÜNCE NİCOLEUN KÖPEĞİNİN YAPTIKLARINDAN DOLAYI UTANÇ DUYMASIDIR.AYRICA ŞUNU DA EKLEMEK MECBURİYETİNDEYİM JOEL Bİ GRUP ÜYESİ OLABİLİR AMA JOELA HEDİYE ALINMASI GCYİ ALAKADAR ETMEZ...SANA ŞU ANA KADAR HİÇ KÖTÜ BİR LAF SÖYLEMEDİM AMA SEN HEP HAKKIMDA KÖTÜ ŞEYLER YAZDIN.FAKAT BEN YİNEDE SAYGIMDAN ÖDÜN VERMİYCEM.BU YÜZDEN BANA BİR ÖZÜR BORÇLUSUN...LÜTFEN DAHA FAZLA UZATMA.(ÖZNE=SEN BİZ DEĞİL DİKKATİNİ ÇEKERİM)...ÖZÜR BEKLİYORUM DAHA FAZLA BU KONUYLA İLGİLİ YORUM YAZMAK İSTEMİYORUM.

kavga yok kızlarrr. gc
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 5:14 pm

CannibaL CorpsE demiş ki:
ela_billy demiş ki:
-charlotte. demiş ki:

kavga yok kızlarrr. gc

MERAK ETME DÜZELTİRİS BİZ rabbit .DİMİ ASLI? lol!
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 7:28 pm

elaaaa ösürr..annem olcak kaltakla tartstmm geldm senn olmsuz mesajnı gornce afalladm tmm bu seferlık ole olsn herkesn onunde bok attm temizliorm..kusura bakma.tmm.dedigin gibi olsn.

ARTIK BU SITEDE KAVGA YOK!!![u]
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:24 pm

-charlotte. demiş ki:
elaaaa ösürr..annem olcak kaltakla tartstmm geldm senn olmsuz mesajnı gornce afalladm tmm bu seferlık ole olsn herkesn onunde bok attm temizliorm..kusura bakma.tmm.dedigin gibi olsn.

ARTIK BU SITEDE KAVGA YOK!!![u]

annen için üzgünüm...sanırım tek hatam bille sinirlenip bunu gc forumuna yansıtmamdı.bu yüzden herkesten özür diliyorm.hepimiz kardeşizz...bu kavga ne diye....kardeşlik dudurken bu öfke ne diye....gıcık kuzenim yüzünden bu şarkıyı baştan sona ezberledim.aptal çocuk yha nereye arabayla gitsek telefondan bu müzii açıp açıp duruo benden büyük die bişey de diemiom.neyse artık gcyle ilgli konular aççam ya böle mesaj aynı konulara dönüp dolaşıp mesaj atmakla olmuyo.hem siteyi güzelleştirmek lazım.hade arkadaşlar bi el atın yarından itibaren siteyi şöyle bi muhteşemleştirelim.ne deerseiniz?yeni yeni konular,rock müzik dünyasında neler oluyo,yeni çıkan gruplar neler,gcyi trye getirmek için neler yapmalıyız? haberler,kültür sanat fln...süsleyelim yha şu siteyi bi.hele ben zaten hiç doğru düzgün bi konu bile açtığımı hatırlamıyorum.resmen ruhlar alemindeyim.neyse sıkıntılı günlerin ardından tekrar geri dönüyorum.sanırım atlattım.
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:28 pm

iyi dedin sükür birisi daha uyandı.millet kalkn ya..
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 4:36 pm

ya birden eski gctr'yi hatırladm sldayla ne cok anılarıms vrdı bea..of of !! joel
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

Nicole Utandı Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Utandı   Nicole Utandı Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 6:43 pm

oh ii yapmş tuttum bu köpeği
http://elyphnur.spaces.live.com/

Nicole Utandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Joel ve Nicole Evleniyor!
» Harlow,Joel,Nicole