Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

My Chemical Romance

+15
PunKer AlieN
The Angel In The Hell...
>ELİF<<3
kanguv41
[LINK]IN FLAMES
__EviL__
ela_billy
qzMCR-[schwein'm]
and-Lessword
Pulling Teeth
rEaL mAddEn_SeLdA
Devil Of Dark
GCSP
Shapeshifter.
metal_up_your_ass
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

My Chemical Romance - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:49 pm

su-ru_lp demiş ki:
bazı şarkılarnı pek sevemedm
aynen
dark light
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
dark light

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 6:47 pm

PunKer AlieN demiş ki:
genel olarak iyi bir grup ama bütün şarkılarını arka arkaya dinleyince bayıyor

ewt bazen öyle yapıyor ama severim mcr
kanguv41
Alışıyor
Alışıyor
kanguv41

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 1:45 am

ayın 1 inde yeni dvd çıkıyo 'The Black Parade Is Dead' diye.1-2 aydır da ön siparişler var ayrıca özel kutu var grubun her üyesinin kendi dizaynı maskelerden şansınıza birininki geliyo ayrıca my chemical romance büyük kutusu ölüm sertifikası gibi şeyler.Bu 50 dolar civarıydı ama bi kaç gün önce daha e-mail attılar çok az kaldı diye bu kutudan ön siparişte var bu kutu bide.Dvd 20 dolardı galiba...Türkiye ye 1-2 aydan önce belki daha fazla gelceğini sanmam.Bnde sipariş etmedim öle bilgi veriyim dedim sırf.
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 1:20 pm

kanguv41 demiş ki:
ayın 1 inde yeni dvd çıkıyo 'The Black Parade Is Dead' diye.1-2 aydır da ön siparişler var ayrıca özel kutu var grubun her üyesinin kendi dizaynı maskelerden şansınıza birininki geliyo ayrıca my chemical romance büyük kutusu ölüm sertifikası gibi şeyler.Bu 50 dolar civarıydı ama bi kaç gün önce daha e-mail attılar çok az kaldı diye bu kutudan ön siparişte var bu kutu bide.Dvd 20 dolardı galiba...Türkiye ye 1-2 aydan önce belki daha fazla gelceğini sanmam.Bnde sipariş etmedim öle bilgi veriyim dedim sırf.

Youtubeda videoları var my chemical romance yazınca direkt çıkıyo izledim mükemmel.Bilgi için teşekkür Smile .
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 4:07 pm

obaaa mcr tayfasıda warmıs burda
en cok cemetary drive ı sewiom hos kanımca flower
kanguv41
Alışıyor
Alışıyor
kanguv41

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 6:24 pm

dün dayımlar geldi amerikadan solemiştim The Black Parade Is Dead ! i istiyom diye ordan ayın 1 inde çıkıyo diye getirmiş DVD yi ayrıca The Black Parade Is Dead tişörtü de getirmiş coştum bi an(kahretsin tişört large çıktı büyük baya) dvd fln süper.Meksika performansı büyük stadyumda sedyeyle fln getiriyolar gerrard ı the end in başında beklediğim gibi çıktı ayrıca performans fln mukkemmel.New Jersey konserinde ise küçücük bi bardalar yanyana çalıyolar hepsi fln gerrard sırf zıplıyabılıyo kufurlere fln devam mukkemmel coşturuyo orda ayrıca bi şarkı çalıyola ismini sölemiyolar isimsiz olarak yazıyo şarkı listesinde de dvd nin.Son şarkı cancer da diğerleri çıkıyo bardan artık sırf gerrard duruyo sölüyo köşedede frank bayılmış yatıyo.Meksika da sırf black parade şarkıları çalmışlar.New Jersey de 2. albümden de var.1 dvd ve 1 cd var işte süper nediyim mükemmel.Cd de ise meksika performansının sırf sesleri var içinde bi kağıt var fln mcrmy e teşekkür ediyolar bide katalog var öle.Bn çok begendm izleyin indircekmisiniz intden mi getirceniz bilemicem izleyin Very Happy
Liquid Lust
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
Liquid Lust

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 2:03 pm

GeRaRD Embarassed
hayko777
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
hayko777

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance   My Chemical Romance - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 5:16 pm

dünynın tandıgı en ii gruplardan biri Smile adamda süper bi ses var Cool

My Chemical Romance
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3