Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Düz Mantık :)

4 posters
YazarMesaj
In Flames
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
In Flames

Düz Mantık :) Empty
MesajKonu: Düz Mantık :)   Düz Mantık :) Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 9:37 pm

Düz Mantık :) Dzmantkiq8

Düz Mantık 2004'ün sonlarına doğru batu,bilge ve ozan tarafından izmirin buca adlı yerinde kuruldu. Bir müddet enstrümanlarına anlam vermeye çalışan grup kısa bi dönem sonunda beste yapma çalışmalarına girişti. Akabinde ilk demo olan "tabi senin baban zengin" çıktı. demoda 6 şarkı bulunuyor idi. ilk demo pek beğeni toplamadı gerek kamuoyu gerekse grup elemanları tarafından. ama maksat "demom var" demek idi ve hemen yeni beste yapma girişimlerine başlandı.
yeni yapılan besteler biraz daha güzel kayıtla myspace denen ulvi site eşliğinde demo şeklinde değilde tek tek olarak yayıldı. bu baabda konserler verildi çeşitli organizasyonların içinde bulunuldu. sene 2007ye kadar bu bu düzlemde sürdü gitti ve 2007 sömestir tatilinde 2. demo kayıtları başladı. pröfösyönel bir düzlem dahilinde yapılan kayıtlar bitti ve 2. demo kapak dizaynının ardından çıkmış bulundu vallahi.

Demonun ismi "Evet" ve demoda 11 adet şarkı bulunuyor. Siteden daha detaylı bilgileri alabilirsiniz.

http://www.myspace.com/duzmantik

grup elemanları:

-Ozan-gitar/vokal
-Batu-bas gitar/ geri vokal
-Bilge-davul

Manyak bi grup:D DinLerken kopartıyo adamı.Çok makara şarkı yapıyolar.Tavsiye ederim dinlemenizi.
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Düz Mantık :)   Düz Mantık :) Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 7:49 pm

Ooo benim grup msn^den görüşüyom hepsiyle çok matraklar.Şarkılarıda komikç
Devil Of Dark
GC Fanı
GC Fanı
Devil Of Dark

MesajKonu: Geri: Düz Mantık :)   Düz Mantık :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 11:58 am

ohooo Düz mantık bu adamlar tam manyak yaa...bende görüşüyorum Gülşah^ım sağolsun...
şarkılar bir komedi oturuyorum,anala olan münasebetim çok güzel xD

En son Devil Of Dark tarafından Cuma Eyl. 05, 2008 4:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Angel In The Hell...
Alışıyor
Alışıyor
The Angel In The Hell...

MesajKonu: Geri: Düz Mantık :)   Düz Mantık :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 8:55 pm

ananla olan munasebetım manyak sarkı yaa Very Happy
toptan manyak grup ztn Razz Very Happy

Düz Mantık :)
1 sayfadaki 1 sayfası