Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA

3 posters
YazarMesaj
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA Empty
MesajKonu: İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA   İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 7:14 pm

İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA Iliskilerievlilikyolundeu5

BİR SÜREDİR ÜNLÜ ROCKÇI BENJİ MADDEN'LE AŞK YAŞAYAN PARİS HİLTON'UN İLİŞKİSİ GÜN GEÇTİKÇE EVLİLİĞE YAKLAŞIYOR.
Hilton'la ikiz kardeşi Joel Madden'in nişanlısı Nicole Richie sayesinde tanışan Benji Madden, 'Yakında nişanlanacağımızı düşünüyorum, Paris'le ne kadar mutlu olduğumu kelimelere dökemem' diyerek hislerini ifade etti. Hayatının sonuna kadar 27 yaşındaki güzel varisle yaşamak istediğini söyleyen Benji Madden, 'O benim için eşten farksız. İlişkimiz çok ciddi' şeklinde konuştu.

nooluo yha benji ye kesn bu paris büyü yaptı ona.. yoksa böle konuşmazdı benji... yha şu kadna bak yha verdiği pozda bile hayır yhok nesine evlenion be benji yapma be hacı
http://elyphnur.spaces.live.com/
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

MesajKonu: Geri: İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA   İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 1:38 pm

nicola'nın b** ları bunlar...o tanıstrmıss
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA   İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 11:30 pm

Bu konuyu ben verdim. Hatta açtığım konuda mesajın var. (Konu Kilit.)
https://gcturkiye.yetkin-forum.com/benji-madden-f4/benji-paris-t208.htm

İLİŞKİLERİ EVLİLİK YOLUNDA
1 sayfadaki 1 sayfası