Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Evlenmiyorlarmış!!

2 posters
YazarMesaj
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

Evlenmiyorlarmış!! Empty
MesajKonu: Evlenmiyorlarmış!!   Evlenmiyorlarmış!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 12:50 pm

Evlenmiyorlarmış!! Jnqv7

EVLENMİYORLARMIŞ

Geçtiğimiz hafta çıkan haberlere göre Nicole Richie ve sevgilisi Joel Madden, 2 milyon dolarlık bir düğünle evleneceklerdi…

Ancak Joel Madden resmi blog sayfasında yayınladığı bir yazıyla bu haberin sadece Star dergisinin bir uydurması olduğunu belirtti:

“Bu yazıyı yazmış olmaktan dolayı son derece utanıyorum. Fakat ailemden ve yakın arkadaşlarımdan aldığım telefonlar ve mesajlardan sonra kendimi buna mecbur hissettim. Ailem beni arayıp neden düğüne davetli olmadıklarını sordu. İnanın neden davetli olmadıklarını bende bilmiyorum. Çünkü ortada böyle bir düğün planı yok. Eğer düğünüme sizi de davet etmediğim için bana kızgınsanız, lütfen beni suçlamayın ve endişelenmeyin. Star dergisi yine yaptı yapacağını. Sizce Star ayrılık haberimizi ne zaman yazacak? Bence 1 veya 2 hafta içinde…”

(2-3 hafta öncesinin haberi olmadığı için koydum)
alıntı.
www.mtv.com.tr
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Evlenmiyorlarmış!! Empty
MesajKonu: Geri: Evlenmiyorlarmış!!   Evlenmiyorlarmış!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 3:04 pm

Bu konu var canım emeğin için teşekkürler Razz Evlenmiyorlarmış!! 275132

Evlenmiyorlarmış!!
1 sayfadaki 1 sayfası