Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Öneriler & İstekler

3 posters
YazarMesaj
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Öneriler & İstekler Empty
MesajKonu: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:03 pm

Eveeeet; Önerileriniz ve İstekleriniz...?Very Happy
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:47 pm

ee madem ben istedim bu topic in açılmasını ilk öneri benden gelsin..

ben bi fan çalışmaları konusu açılmasını istiyorum ama topic halinde deil yeni bi başlık halinde.. her üye sadece bir konu açabilio ve oraya çalışmalarını koyuyo.. çizdiği anime graffitti, vea nette yaptığı avatar gif gbi çalışmalarını koyuyo..

En son Su-Ru_LP tarafından Salı Tem. 29, 2008 8:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı Özür dilerim=))
http://elyphnur.spaces.live.com/
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 1:06 am

Su-Ru_LP demiş ki:
ee madem ben istedim bu topic in açılmasını ilk öneri benden gelsin..

ben bi fan çalışmaları konusu açılmasını istiyorum ama topic halinde deil yeni bi başlık halinde.. lptr de var her üye sadece bir konu açabilio ve oraya çalışmalarını koyuyo.. çizdiği anime graffitti, vea nette yaptığı avatar gif gbi çalışmalarını koyuyo.. bide sırf ingilizce konuşabileceğimiz bi topicin açılmasını istiyorum

ee bizim lptr den ne eksiğimiz var..
öneriler güzel ama ben şu ing. bölümüne pek sıcak bakmıyorum.Ne gerek varki ne güzel Türkçe anlaşmak varken saçma ben mecbur kalmayınca sevmem ing. yazı yazma çevirme falan.Bide zaten lptr gibi olamaz site yani.Bide talep işi görüyoruz ki herkes geyik bölümüyle ilgileniyo yazı falan takan yok pek. scratch Tabi Deniz'imle uzun uzun konuşuruz bu konuda..
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:05 pm

LpTr gibi olamayız zaten üyeler bakımında olamicazda. [Bkz: Genel Sohbet] GC ile ilgili avatar / imza başlığı var. Ben seve seve açarım kendimde koyarım ama Genel Sohbet dışında ne yapmayı planlıyosunuz Allah aşkına ya! Bide işimiz yok İng. bölümümü açalım. Ha istiyosan İngilizce GC Rp bölümüde açabiliriz yani orijinal olur. Örnek; Yesterday I met with Joel. He was sexy, cute... vs.vs.

VE BİDAHA LPTR VE BU SİTEYİ KARIŞTIRMAYIN. BU SİTE BASİT ÜCRETSİZ Bİ SİTE. (Eğer o duruma gelirse parada veririm ama...) HİÇ Bİ İNSANIN BİRBİRİNE BENZEMESİ GEREKMEZ. BİZİM DURUMUMUZDA BÖYLE İŞTE. VE LPTR'Yİ BELKİ ''MUHTEŞEM'' BULMUYORUZ? AÇIKÇASI BEN BULMUYORUM. ETRAFIMDA LPTR LPTR LPTR DİYE DOLAŞAN İNSANLARADA UYUZ OLUYORUM. HAYATIMI KARARTTINIZ YA. (BEN BURDA GAYET RAHAT LP ÖZENTİ OLDU FALAN DİYEN FANLARIN KONULARINADA GİRERİM (KENDİLERİNEDE GİRERİM!!! [ciddi sinirlendim]) AMA KİŞİSELE BURDA GİRİLMEZ!)
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:59 pm

Ayrıca lptr bence öyle güzel bi site değil çok üye var diye güzel katogorisinede giremez,lp lp lp lp of bıktım anti-lp bi insanım zaten bide şu lptr uyuz etti artık be.DeNiz'inde yazdığı gibi bu site basit ve bedava yinede iyi düzenlediğimize inanıyorum Rolling Eyes
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 3:46 pm

insan gibi bişe yazdık hayvan gibi muamele gördük saolun yani.. ben bu siteye üye toplicam siteyi daa güzel hale gtiricem die götümü yırtıorm şu yazdıklarınıza bakın.. bende sevmiorm lptr yi lp fanı olmama rağmen ordaki msj sayım 80-90 arası.. ama yinde gelşmiş bi forum.. bu forumun gelişmesini istediim içn öle önerilerde bulundum.. bu kadar tepki alıcağını bilseydim yazmazdım..
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:19 pm

Seni baz alarak yazmadım (=
Ya herkes diyo artık bıktım zaten lp'a uyuzum lptr de lptr herkes lptr de şu var sende yap diyip duruyo patladık yani Laughing .
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 11:28 am

Evet biraz sert çıkmış olabilirim, özür dilerim ama bıktım öğğ böğğ yani. Very Happy:D Ve sana karşı söylemedik zaten...

Aslında kara verdim PhotoShop bölümü açıcam ben. Very Happy
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 3:55 pm

xD ifadesi istiorm... olmuo böle yha xD siz.. en çok kullandıım ifadedir xD umarım fazla bişe istememişimdir... şimdiden saolun
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 12:46 am

Sen göndereli biraz olmuş ama yeni okudum ve yapiyim dedim yaptım. xD Artık xD ifademiz var! Öneriler & İstekler 485806
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 12:51 am

Kyuubi demiş ki:
Sen göndereli biraz olmuş ama yeni okudum ve yapiyim dedim yaptım. xD Artık xD ifademiz var! Öneriler & İstekler 485806

süper oldu bu be Öneriler & İstekler 238238
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: Öneriler & İstekler   Öneriler & İstekler Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 2:37 pm

ooyyy çok güzel olmş xD xD xD xD xD ellerinize saaalık...

Öneriler & İstekler
1 sayfadaki 1 sayfası