Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Benim Hakkımda

5 posters
YazarMesaj
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Benim Hakkımda Empty
MesajKonu: Benim Hakkımda   Benim Hakkımda Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:41 pm

Arkadaşlar bu bölümde kendimizi rahat rahat tanıtabiliriz özellikle yeni gelenler kendilerini mutlaka tanıtsınlar Razz .
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Benim Hakkımda Empty
MesajKonu: Geri: Benim Hakkımda   Benim Hakkımda Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:29 pm

Ben başlayım ilk olaraktan Surprised .

Adım Gülşah.Soyadım Kaya.15 yaşındayım ama ekimde 16 olacağım inşallah.
Dış görünüş olarak:ilk bakışta aman ne cici ne sevimli yanağını sıkıyım uiyy denilcek bi tipim var silent Benim Hakkımda 734107 .Düz hafif elektrikli doğuştan simsiyah belime kadar saçlarım,biri koyu diğeri ondan biraz açık renkte gözlerim vardır,esmerimdir biraz ama bu ilkokulda olan birşey galiba çünkü küçükken tenim beyazdı Very Happy .Top gibi sevimli burnum,hafif dolgun dudağım var.Bayağı zayıfımsı bi yapım var.Ellerim kollarım aşırı uzundur.Hatta ellerim ünlüdür lol! al çimento karıştır diye dalga geçerler.Aşırı uzun öyle böyle değil lol! .Aslında gerçekten çok ciddi bi insanım ama arkadaş ortamında görülmeye şayan bi yaratık oluyorum Laughing Razz .

Agresif,psikopat,nedense aşırı duygusal,sabırsız,komikliği,mizahı,komik olmayı çok seven biriyim.Terazi burcuyum ve bütün özelliklerine sahibim özelliklede artistik özellik olarak uyarım.Tiyatro manyağıyım izlemeyi çok severim ve yetenkliyimdir lise1 de gösteri yapmıştık kendimi övmem ama güzel bi performans çıkarmıştım.Herkes tebrik etmişti tanıyan tanımayan Razz .Sporla pek ilgilenmem hatta hiç ilgilenmem bi yüzmeyi severim o kadar Surprised .Cici görünüşlüyüm ama fena güçlüyüm vurduğumu indiririm gözümü budaktan esirgemem.Girişirim direk Laughing .Dilimde ağırdır.Herşeyi olduğu gibi söylerim.Dilinin kemiği olmayanlardanım Laughing .Açık sözlü ve yalan söylemeyen biriyim ara sıra küçük yalanların oluyo tabi insanın doğası gereği ama alışkanlık değil şükür ki geek .Arkadaş canlısıyım arkadaş olamayacağım insan yoktur herkesle anlaşabilirim nerdeyse.Değişik düşünce tarzına sahip bi kişiliğim.Bunu ben değil herkes söyler.Vampirik bi insanım güneşten nefret ederim mümkünse sabaha karşı yatar öğle sonu uyanırım.Sarımsak fobim vardır lol! .Ve dişlerim vampir dişleri gibi aşırı sivri keskin Smile .Korku filmlerini (özellikle de vampirli)çok severim.Ayrıca yok harry potter mış lord of the rings miş hiç ilgimi çekmez hem kitap hemde film olarak daha çok değişik pek gündemde olmayan filmleri severim.Seri katilli,eski savaş dönemlerini anlatan filmlere bayılırım.Kitap zevkim de değişiktir her tür okuyamam genelde gerçekçi,gerçeğe yakın kitapları tercih ederim.Klasikleri pek sevmiyorum ama itiraf etmeliyim ki Reşat Nuri Güntekin okunası bi yazardır.Ama en çok ilgimi çeken yazarlardan biri de Zeki Kayahan Coşkundur Benim Hakkımda 744956 .

Bu yıl lise 3 e geçtim.Öss telaşı falan başladı malum Benim Hakkımda 345469 .Yaşlandık artık Rolling Eyes .Derslerim liseye göre bayağı iyidir.Ders çalışmazdım fazla ama bu yıl 2. dönem cidden çok çalıştım.Eşit ağırlık bölümündeyim.Psikolog ya da kaymakam olmak istiyorum.Aslında dil e fazlaca yeteneğim varda dilin çok yelpazesi yok.Hemde istediğim meslek eşit ağırlıkta.Severek gittiğimi söyleyemem aslında Sleep .

Hayalgücüm çok geniştir.Bunu yalnız bi çocukluk dönemi geçirmeme borçluyum.Mahallemde hiç kimseyle oynamazdım çocukken aptal olduklarını düşünürdüm Laughing .Ve vaktimi resim çizerek geçirirdim.Okumayı 5 yaşımda kendi kendime söktüm.1. sınıfı bitirince öyküler yazmaya başladım.Dergi yazdım kendi çapımda lol! .Çok kitap okudum.Sonsuz bi hayal gücüne sahibim Razz .

Müzik benim bazen yaşam kaynağım bazende çaresizliğim.Öyle punk munk kasıntım yok.Bi Good Charlotte,the offispring falan severim.Bi de black metal sevmem.Onun dışında 70 ler ve 80 ler manyağıyım.Rock n' roll,heavy,trash genelde dinlediğim türler.Sevdiğim gruplaro yazmaya üşeniyorum şu an ama beni yansıtan gruplar Black Sabbath,Metallica,Mcr,Gunz n' roses,ACDC,Dream Theater vb vb.

Neyse lol! .Sizin mesajlarınızı okumak isterim lol! .
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

Benim Hakkımda Empty
MesajKonu: Geri: Benim Hakkımda   Benim Hakkımda Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 5:31 pm

Adım Elif nur soyadım çakmak. Doğma büyüme bilecikliyim arkadaşlarım bu yüzden bana köylü derler.. şaka bi yana bilecik il olmasına rağmen bi ilden çok köyün özellklerini taşır.. nese.. lise 3 e geçtim. eşit ağırlıkçıyım.. ileride inş.. psikoloji okumayı ve psikolog olmayı istiorm..

ingilizceye aşırı merakım vardır... her türlü sürüngenlerden korkarım... takıntılarımı zati başka bi topiğe yazdm.. aşırı zayıfımdır.. 1.65 üstünde boyum.. kilom 45 düşünün artk...
ölümüne sewdiğim gruplarım: lp gc 30 stm green day...

yüzmeyi çok severim voleybolu ve taekwondo yu ayrı severim.. çekiklere aşırı bi zaafım vardır.. her türlü çekiği severim.. korku gerlim macera aksion filmlerinden hoşlaşırım...

annemi babamı kardeşlerimi evimi sewmem... arkadaşlarım forever diorm başka bişe demiorm... yeri gelr mallaşırım yeri gelr ortamn en olgun kişisi olurum yeri gelr erkek gbi davranrm yeri gelr mız mız bi kız olurum... nabza göre şerbet veririm kötü bi huy ama huy işt naparsn....

ukalalardan DENGESİZLERDEN özentilerden ve mallardan nefret ederim... sinirliyimdir... çok güzel laf yapıştırırım.. bide anneme bile el kaldırmşlığım vardır.. saldrganmdır yhani.. asosyalim.. evden dışarı adımımı atmam. düğünlre kınalar vb.. etkinlklere annm ve babam tarafndan zorla götürülürüm ve oturup ağlarım..yemek yemeğe bayılırm.. dümyayı yesem doymam

Felsefem: duvarda asılı duran diplomalar insanı insan yapmaya yetmez...

bu kadar

En son TraNsyLvaNia TraNNy tarafından Paz Ekim 05, 2008 11:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://elyphnur.spaces.live.com/
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Benim Hakkımda Empty
MesajKonu: Geri: Benim Hakkımda   Benim Hakkımda Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 6:09 pm

sıra bende. Benim Hakkımda 422830

Adım Aslıhan. Soyadım Akdemir. 16 yada 17 yaşındayım tam olarak bilmiyorum doğum günümü.1.67 felan boyum kilom 57 Rolling Eyes 3 kardeşin en büyüğüyüm. Baba Fan , Anti-Anne ciyim.Istanbulda oturuyorum.Sivaslıyım Falan. Laughing

Kendi kendine durduk yere ağlayan da bi ben varımdır herhalde. Çok dışlandım,terslendim,tepki gördüm..( iflmlerdeki gibi Very Happy )yani nasıl diyim düşündüklerim anneme babama arkadaşlarıma hep 'iğrenç' geldi. ne giydiysem ne begendiysem kimseye kabul ettiremedim. Iyı s.ktirin gidin dedim. Mad

Hiçbişiden tiksinmem herkesin ağzından su içebilir,herkesin ayagını falan ellemekten felan yani hiç tiksinmem. bi kızların 'Ruj'un dan tiksiniyorum ya varmı böyle bişi o şey nası o ağızda durur yahu yağlı yağlı iğrenç yiyosun onu yalıyosun ya No .

Lise 2 ye geçtim. 1. sınıfta sınıf tekrarı yaptım. Ailemin seçtiği okula gittim "okumam" dedim. okumadım. Orda kötü arkadaşlar edindim.Başıma gelmeyen kalmadı... Istediğim okuldayım şimdi.(Kız Lisesi) Iyi bu sefer notlerım iyi:D

Allah bana resim çizebilme gibi bi güç bahşetmiş.(Teşekkür ediyorum burdan kendilerine.)Çiziyorum işte kendi çapmda bişiler.Anime çiziyorum orta okuldan beri. Bir kaç ressamın yanında çalıştım bu arada. Karakalem dersleri aldım. Bütün arşivim 'istemediğim okul' daki bi öğretmende kaldı. Ne kadından ne resimlerden haber var. Özledim yaa küçük kızlarımı Sad Hocam getirin Sakura'mı yaaaa..... Sad

Bu aralarda Anime izlemeye sardım iyice.. Deniz sağolsun.. Rüyalarıma giriyolar.. Japon olmak istiyorum.. geek

Acayip önyargılıyım.Birini/bişeyi ilk gördüğümde beğenmediysem :-tamam. Bana yalnış yapan tamamen silinir. Aslında insanlara fazla güvenirim. o istemediğim okulda mesela bi kız beni nereye götürüyosa giderdim hatta gözüm kapalı yani. Ama o istemediğim okul da 'bu devirde babaya bile güvenilmeyeceğini', 'insanın başına ne gelirse meraktan geldiğini' öğrendim. Sağol iTO.

Ay yeter.

Yah böyle. Benim Hakkımda 755472
Benim Hakkımda 710849

En son and-Lessword tarafından Salı Ekim 14, 2008 7:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Benim Hakkımda Empty
MesajKonu: Ben :hıh:   Benim Hakkımda Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 6:34 pm

Ben benim. İşin özü bu. Benim Hakkımda 599905
Ama derine inersek Benim Hakkımda 599905 ;
Adım Deniz. Soyadımla işiniz olmaz. Very Happy (sevmiyorum soyadımı işte..Very Happy) Yaşımdan sanane. Benim Hakkımda 599905 (Çok itici gidiyo biliyorum ama... Very Happy ) Çirkinim galiba. Benim Hakkımda 599905 Saçlarım düz yada hafif dalgalı denebilir. Very Happy Yaşıma göre normal bir boyum var. Manyaklaşabiliyorum. Dans etme kafa sallama gibi salak salak şeyler yaparım genellikle. Melesa şuan. [Maximum The Hormone - Whats Up People'ı Dinliyorum şuan.Very Happy ] İstanbul'da doğdum ve büyüdüm.

Nadiren [Kedim için nadiren değil her zaman] satanistlik belirtileri görülebilir. Kedimin tüylerini yolmak gibi. Dolaba doğru havaya fırlatmıştım hatta güüm diye çarpmıştı annem gelmişti. :U Ama sokak kedileri öperim filan. Very Happy Yılan görsem korkmam. Hatta aa ne ilginç diye gibine gelirim. xD Ben de Anti - Anne, Baba-Fan'ım. <3 Bubaaaaaa... Sapıklaşmaya meyilliyim. Psikopatım galiba. xD Animelere sardım bu ara. Yaklaşmayın Bleach hastalığı bulaştırırım! xD Aslı'ya bulaştı bile. xD Bleach dışında Death Note süper. O kadar zeki olunmaz. Death Note'a bi gün sahip olucam. [İzle ve gör ! Very Happy]

Büyüyünce Yazar yada psikolog olucam... [Herkes psikolog olmak istiyomuş yanlız. Büro kuralım. xD ] Her zaman güzel resim çizmek istemişim hatta çizerimde ama pek uraşmıyorum galiba. Onun için yazar olmak istiyorum. Güzel yazı yazıyorum. Kompozisyon yada hikaye vs. Ama en güzel şiir yazıyorum galiba. Aslında becerikliyim. Ama dedim pek uğraşmıyorum. Bide habire PC'de yada PSP'de oyun oynuyorum. Zaten oyun oynayabileceğim başka elektronik kişisel eşyam yok. xD Gıcık olduğum insanlara pek belli olmam ona gıcık olduğumu. Hatta bazı insanları gıcık etmeyi çok seviyorum. Çok kavgacı değilimdir ama karşıdaki kavga etme olasılığını tetiklerse ederim. P*çlerle uğraşmak hobim haline geldi. Very Happy Caponların zekasına hayranım. xD Favori sloganım: Benri Benri Banzai Benri Benri Banzai Nin Gen Benri Benri Banzai Benri Benri Banzai Nin Gen. xDxD Bu ne şimdi diye sorucak olursanız araştırınız efeem. xD müzik zevkim değişir. İster Britney, ister children of bodom dinlerim. xD Bazılarının aptal olduğunu düşünürüm aklımdan onu boğmak geçer ama yüzüne aptal salak demem. [Yani düşünme yeteniğini kaybetmişse hakaret olarak değil. xD ] Birine sorduğum sorunun cevabını bilmemesi ama biliyomuş numarası yapması falan. 1 dkk işim var deyip millete cevabını sorması filan. Tanıklık ettim ama sesimi çıkarmadım. xD İnsanların sapıklığın komiklik olmasını düşünmesindende nefret ediyorum. L'nin cümle içinde bile büyük yazılması. [Tabi cümle şöyleyse normal olur bence flower : K'lerin Q yapılmasından L'lerin büyük yapılmasından nefret ediyorum.] Cümlede belirttiğim gibi K'lerin Q yapılmasından nefret ediyorum. Aynı şekilde G'lerin de. 'Ama napiyim g'nin kuyruğunu sevmiyorum.' Bahanesi gereksizdir, gerçek değildir. Kişini bunu söylemesindeki amaç hem Q'nun daha havalı olduğu sırf sizin lafınız yüzünden kaldırmamsıdır. En iyi arkadaşı söylese kaldırır hemde nasıl. [En iyi arkadaşı dediğim kişi onun yaranmaya çalıştığı bi kişidir yada özentilik çetisinin başıdır, yada 2si birlikte başıdır. xD ] Giderek ansiklobediye dönüştüm. Bitti yazıcağım şeyler. :U
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

Benim Hakkımda Empty
MesajKonu: Geri: Benim Hakkımda   Benim Hakkımda Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 8:58 pm

ee bende yaziim madem
adım güneş gerçi iki adım war ama öteki adımı ve soyadımı sallayın hatta bana niş diye seslenseniz acayip mutlu olurum.arkadaslarımı acayip severim çok kolay arkadaş edinirim ama yamuk yapılırsa silmeyi de bilirim
fiziksel özelliklerimi boswerin nolcak normal biriyim kahwerengi sac göz buğday ten
hım izmir de oturuyorum izmir dünyadaki her yerden daha güzel benim için kesinlikle laf ettirmem izmire(35½)
insanların düşüncelerini umursamam ister dehşet iyi yada kötü biri olduğumu düşünün benim için farketmez
spor severim ama yapmam:Dvoleybolun ve cimnastiğin ayrı bir yeri vardır bende niyeyse tembelim tv izlemeyi pc fln cok seferim en sevdiğim eşyalarım bilekliklerim kolyelerim black master adındaki siyah telefonum ve violet adındaki mp3üm
insan severim ama hümanist değilim hatta bazılarından nefret ederim hayvanları sewerim onlara zarar weren annemde olsa el kaldırırım
hocalar arasında hanım kız arkadaslar arasında psikopat deli diye bilinirim kan görmeyi severim ama acı görmeyi sevmem en büyük hayalim atış poligonunda yapay kan dolu bir şeylere ates etmek olabilir yada yan flüt calmak
yerine gore agraasif yada sewimli bi insanım bazen cekilirim yada cekilmem hatta beni çekemeyen anten taqsın fln:D
Elifim gibi asosyalim sevmem gezmeyi ama gece gezmeyi merak ediyorumıssız dolasmaları fln gene ELifim gibi açım çok severim yemeyi hayat felsefelerim:
can boazdan gelir
yemek yediğin kabı pisleme
ne olursa olsun dusuncelerinden ve haklarından vazgecme
ve ölüm bi son değil baslangıctır bana göre
bide en onemlisi ve sonuncusu müzik benim için çok özel o olmasa intihar etmeyi bile dusunurum heralde bence yeter bu kaa

Benim Hakkımda
1 sayfadaki 1 sayfası