Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Joel Madden

+10
[LINK]IN FLAMES
maddenmell
and-Lessword
ela_billy
lost_good
Shapeshifter.
rEaL mAddEn_SeLdA
Pulling Teeth
GCSP
metal_up_your_ass
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Joel Madden Empty
MesajKonu: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 3:25 am

Joel Reuben Madden 11 Mart 1979 doğumlu Amerikan müzisyen.

Madden,ikiz kardeşi Benji Madden ile beraber Good Charlotte adlı rock grubunda yer almaktadır.Joel,grubun vokalistliğini yaparken Benji de ana gitarı çalmaktadır.

Joel Madden Waldorf-Maryland de doğdu.La Plata adlı bir liseye gitti.Büyük erkek kardeşi Joshua DJ lik yapmaktadır.Kendinden küçük Sarah adında bir kızkardeşi vardır.Joel ve Benji Madden'in soyadları ailelerinden gelen bir soy ad değildir.Kendi istekleri ile mahkemece değiştirilmiştir.Annesinin kızlık soyadlarını almışlardır.Joel Madden şu anda kardeşi Benji ile beraber Glendale,Kaliforniya'da yaşamaktadırlar.

Good Charlotte adlı grubu 1995 yılının Nisan ayında kurmuşlardır.Grubun kendi adını taşıyan ilk albüm ise 2000 yılında çıkmıştır.2002 de The Young and Hopeless ve 2007'de de Good Morning Revival'ı çıkarmışlardır.

Joel Amerikan şarkıcı ve aktris Hilary Duff ile iki buçuk yıl süren bir birliktelik yaşamıştır.Çift 2006 Kasım'ında aytılmıştır.

Şu an Nicole Richie ile beraber ve Harlow Winter Kate Madden adında kızı var.
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 12:10 pm

Joel ketçapsız hiçbir şey yemiyor
İlk konserleri bir çizgi roman dükkanındaydı!
Gitarist Billy'nin en korktuğu şey yılanlar
En sevdiği renk Mavi
En sevdiği gün Noel
Benji ve Joel MADDEN karaoke yaptıklarında mutlaka Milli Vanilli'den bir şarkı söylüyor
Dövme hastası
MySpace'ine yollanan mesajları okumaya bayılır ama cevaplamaktan hiç hoşlanmaz
Yağmurlu günlerden hoşlanmaz
Et yemeği sevmez
Oyuncakları çok seviyor
Yemek yapmayı sever
Süper kahramanı(Spiderman) Very Happy
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 11:03 pm

Joel..ya nasıl desem onu sadece sozcuklerle anlatamak cok zor Rolling Eyes sevıyorum ama su sekılde:
i dont love you like i did yesterday..
http://simpleplanfan.megabb.com
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 3:40 pm

joelun benim içimde çok ayrı bir yeri var...ama bundan bahsetmek istemiyorum sitenin aşk yuvası olmasını istemem
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 3:50 pm

joel dövmeleri hakkında konuşulmaktan nefret ediyomuş...dövmeleri hakkında yorum yaptırmıyomuş ve başkalarının dövmelerinden bahsetmeyide sevmiyomuşşş.myspce inde yazıyodu..
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:44 pm

ama resmen dövmelerinden bahsetmemek imkansız baksan direk görüon aa ne güsel diyosun lol!
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 9:18 pm

eed ama gerçekten gzl dövmeleri var
lost_good
GC Fanı
GC Fanı
lost_good

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 1:46 pm

ben joelu görsem bi ara dövme sohbetine girerdim şahsen.anlamsız anlamsız dövmeler yap sonrada dövmelerim hakkında konuşmayın de oh ne ala memleket!!!neyse yinede iyi çocuktur joel severim kendisini
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 1:56 am

lost_good demiş ki:
ben joelu görsem bi ara dövme sohbetine girerdim şahsen.anlamsız anlamsız dövmeler yap sonrada dövmelerim hakkında konuşmayın de oh ne ala memleket!!!neyse yinede iyi çocuktur joel severim kendisini
EVET KATILIYORUM.AMA BU MESAJIN SENİN AÇINDAN SANIRIM ARTIK ÖNEMİ YOK...
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:57 pm

Gitarist Billy'nin en korktuğu şey yılanlar

ay bnm de örümcek fobim var.
ama küçükken böcek yemişim şu karafatmalardan Shocked Laughing cyclops
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 7:56 pm

Pulling Teeth demiş ki:
Joel..ya nasıl desem onu sadece sozcuklerle anlatamak cok zor Rolling Eyes sevıyorum ama su sekılde:
i dont love you like i did yesterday..

ay bunu ben mi demisim o benım canım ya I love you (galıba gercekten sevdıgım tek ünlü)
http://simpleplanfan.megabb.com
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 2:29 pm

Joel..Kuralları çiğnemek istemem ama biraz aşka yönelik olcak şimdiden üzgünüm!
O gün yolda yürüyodum,üstümde GC t-shirtü vardı. Bi kız bana baktı ve güldü..
Yanıma geldi ve o anda Mp3ten BeautifuL Place'i dinliodum. Kız tekrar gülümsedi,o kdr mı seviyosun dedi..Gözyaşlarımı tutamadım ve o akan damLa kızın elimi tutmasına sebep oldu..Ben de senin yaşındayken senin gibiydim şimdi 17 yaşındayım pek bi farkımız yok senle ama ben 15 yaşındayken tam bi MADDEN takıntılı deliydim!! dedi..Ben de yüzümü silip bunu bana neden anlatıyosun ki? dedim. Seni cok iyi anlıyorum dedi kız (adı eLa'ymış) ela bana son kez üzülme elbet bi gün görceksin ben de kendimi öyle avutuyorum dedi ve gitti :S ya şok oldum ama ben :S haala da şokdayım..
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 2:38 pm

şaşırdımm açıkçasıı yanii bnde şmd şok oldumm Shocked şoktaa olduum için aklımaa bişii gelmioo
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 2:47 pm

cNım sen sadece dydunn..bense olayı yaşadımm. ya o kız meelek gibiydi nası güseldi anlatamam..en acısı belki de bi dhaa göremicem :S
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 7:16 pm

maddenmell demiş ki:
Joel..Kuralları çiğnemek istemem ama biraz aşka yönelik olcak şimdiden üzgünüm!
O gün yolda yürüyodum,üstümde GC t-shirtü vardı. Bi kız bana baktı ve güldü..
Yanıma geldi ve o anda Mp3ten BeautifuL Place'i dinliodum. Kız tekrar gülümsedi,o kdr mı seviyosun dedi..Gözyaşlarımı tutamadım ve o akan damLa kızın elimi tutmasına sebep oldu..Ben de senin yaşındayken senin gibiydim şimdi 17 yaşındayım pek bi farkımız yok senle ama ben 15 yaşındayken tam bi MADDEN takıntılı deliydim!! dedi..Ben de yüzümü silip bunu bana neden anlatıyosun ki? dedim. Seni cok iyi anlıyorum dedi kız (adı eLa'ymış) ela bana son kez üzülme elbet bi gün görceksin ben de kendimi öyle avutuyorum dedi ve gitti :S ya şok oldum ama ben :S haala da şokdayım..

İSPATLANMAMIŞ VE KURALLARI ÇİNEYEN BİŞİ OLDUU İÇİN SALLANIP SALLANMADIĞI PEK BELLİ DEĞİL.BURAYA KADAR YANLIŞ BİŞİ Mİ SÖLEDİM?HAYIR!!!
AYRICA TESADÜFÜN BU KADARI DİYORUM. lol! SİZCEDE ÖYLE DEĞİLMİ?ARKADAŞIM BAK BUNLARI GERÇEKTEN YAŞAMIŞ OLUP OLMAMAN BELLİ OLMADIĞI İÇİN BUNLARI SÖYLÜYORUM.ÇÜNKÜ BEN AÇIKSÖZLÜYÜM.DÜŞÜNCELERİNE İNANMADIĞIM HALDE SANA İNANDIĞIMI SÖYLEYEMİYECEĞİM.BENİ ANLA ZATEN SANA İNANMIYORUM DEMİYORUM BEN.SADECE DOĞRULUĞU KANITLANMAMIŞ VE OLMASI OLDUKÇA GÜÇ OLAN BİR OLAYI KURALLAR ÇERÇEVESİ DIŞINDA BİR GC FORUM SİTESİNDE AÇIKLAMANI KINIYORUM.ŞUNU DA BELİRTEYİM DAHA ÖNCE BU TÜR BİR OLAYLA İLGİLİ KAVGALAR YAŞANMIŞTI ONLARIN GERİ GELMESİNİ İSTEMEYİZ.DÜŞÜNCELERİNE SAYGI DUYUYOR SENİN DE BANA SAYGI DUYMANI BEKLİYORUM.AYRICADA SAYGIDAN ÖTÜRÜ YAZIMI D-İ-K-A-T-L-İ OKUMANI İSTİYORUM Very Happy .ÇÜNKÜ BAZI ARKADAŞLARIMIZIN BU TİP DURUMLARA DÜŞTÜĞÜNÜ DAHA ÖNCE GÖRMÜŞTÜK. lol! BU ARADA SEN BENJİ'S ANGEL SAN MUTLAKA KONUŞALIM... scratch Very Happy Very Happy Very Happy
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:14 pm

deüllll Very Happy ben sana msn den kim olduğunu sölerim sen beni bi bulda Very Happy olaya ise bişey diymiyorm yani...yazan kişinin kaç yaşında olduğu belli ynlış anlamayın farklı bi yaş bu.. Very Happy
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:52 pm

Ya emeğimizin karşılığı bu dimi sen kaç ay sabahla pc başında GC fanları için uğraş mükafatın 1 kişi kuralları çiğniyor ve kavga başlatıyor yazık bana Sad ve başka uğraşan tüm arkadaşlarıma.Gerekirse banlıcam böyle kişileri Evil or Very Mad .
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 1:14 pm

ya selda bi dk beni tanımadın mı? Shocked ben MELTEMMM!!!! ne zmn yaLan söyledim ki? inanmassanız inanmayın Neutral paylaşmak istemiştim kalbimi cok kırdınız! gcturkiye.com'dakilere..

nan senden msn adresini isteyen oldumu kendine kurman arıosun galba cık cık Evil or Very Mad profildekinide sildim gitti ztii Razz - kim olabilir deniz tabikide Rolling Eyes
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 6:07 pm

malesef çoktaaaann tanıdık bea Rolling Eyes kim kimin kaldini kırıo ama birirn kafası kırılcak şincik What a Face
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 8:22 pm

Yaa tamam ben kendi kafamı kıracam bea.Ayyy bunaltı geldi beee.Kavga yasak. Mad
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 2:37 pm

gülerard<3 demiş ki:

eed yaa
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 6:05 pm

gülerard<3 demiş ki:
sen bi kafanı kır... valla kırarsan seni kafanı kırmaktan beteredrim bebeem Laughing
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 5:54 pm

noluo be..ela_billy arkadaşım olayın dogru oldugundan emin olabilirsn eger meltem ole oldu diyosa öledir. Suspect

meltem bnada bna bnzer bişi oldu bi kız(yaş 17) gecer bunlar özenti genclik gibisinden konustu.ne kadar aptalmışım halime bak diceksn flan ddi. bnde hee tbi ddm gittim.kanka bakma onlara elbette bi gorucez onları yakında.. yaklastık yni.. gelirler niye gelmesinler.. bzde fanız.. hem de alaası..
( yaa bu smileylerde niye " hıh " yokk S: --adminlere duyurulur...)
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 9:54 pm

üffffff yeter yaaa...anlamıyorm hiç kimseyi.. ela kötü anlamda söylemedi...meltemde yanlış anlamasın zaten artıık olaylar olmasın ya kimimiz varki başka....ben,ela,gülşah,deniz,meltem,aslı,begüm.sonuçta biz ii arkadaşlarız yani artık daha fazla birbirimizi kırmayalım lütfen yeterince ayrılıklar oldu..
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Joel Madden Empty
MesajKonu: Geri: Joel Madden   Joel Madden Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 10:04 pm

ya evet ya selda dogru soyluyo noluo ya kızlar birbirimizi kollamamız gerekir birbirimizi korumamız gerek diyorum siz hala tartısıyosunuz..bu kadarı yeter. bişiler yapalım diyorum gc yi turkiyeye getire biliriz biraz daha ugrasalım elbet gelicekler.. ugrasalım dıyorum toplanın kı bız daha bırbırımızle anlasamıoruz:@:q@Q

Joel Madden
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Nicole Richie ve Joel Madden bebekleriyle yollarda!
» (Good Charlotte) Mams Taylor's 'LA GIRLS' feat (Joel Madden)
» Benji Madden