Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Good Charlotte Zirvede

+5
Pulling Teeth
Shapeshifter.
rEaL mAddEn_SeLdA
GCSP
metal_up_your_ass
9 posters
YazarMesaj
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Good Charlotte Zirvede Empty
MesajKonu: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 2:32 pm

Good Charlotte son albümü Good Morning Revival'la rekora koşuyor.

Japonya, Kanada, Yeni Zelanda, Hong Kong, Avustralya, Meksika, İsviçre,Tayland, Almanya ve Avusturya'dan sonra kendi evleri Amerika'da da Good Morning Revival'la Top 10 listesine girdi.

Müzik kariyerlerindeki en iyi başarıya ulaşan Good Charlotte, tam 11 ülkede Top 10 listesinde.

cheers (Eski olabilir haber tarihini bilmiyorum.)
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 4:08 pm

ztn bi bizim ülkedee giremedii Sad
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 4:42 pm

Bizim ülke zevksiz Evil or Very Mad (anca popçular rapçiler 1 numara olur)
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 5:06 pm

eed yaa gıcıkk oluommm off btn ülkeleree giderler konser verirler bi bizim ülkede verilmioo konserlerr Sad bzm ülkeyedee gelsinlerr yaaaa
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 5:18 pm

Canım bizim ülkeye gelmezler biliyosun zaten neden böyle dediğimi. Very Happy o kadar uğraşmıştık ama olmadı bundan sonra oluruna bırakıcam yani come to turkey falan yok artık .kendileri bilirler belkde gelmemekte haklılar bizim ülkede hiçbir kanal tarafından çağırılmıyolar..hiçbir organizasyona düşünülmüyolar eğer dream çağırsaydı rockn coke a ozaman neden gelmesinlerki..ben artık suçun birazda bizlerde olduğunu düşünüyorum yoksa bizlere gıcık değiller yani neden gelmesinler.ayrıca bi tek bizim ülkeye gelmedikleride doğru .güney afrikaya bile gitmişler Crying or Very sad birde evet bizim ülkede hiç albüm satışları yüksek değil.çünkü malesefki good morning revival heryerde bulunmuyor istanbulda oturuyorum ama zor buldum.başka şehirdekiler ne yapsın Crying or Very sad ..sonuç olarak türkiyede tokio hotel a gösterilen ilgi gc ye yok..emşnimki bu senede rockn coke a th yi çağırıcaklar bizim ülke ne yazıkki hep kalitesiz grupları tercih ediyor.... Mad
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 5:24 pm

eed yaa heryerde TH th ayy bıktırdılarr artıkk eed kesin rockn coke'a çağırıcaklar Sad pfff Sad Sad
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 9:43 pm

Nede rock yapıyorlar ya.Neyse fazla yorum yapmayacağım.
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 5:00 pm

ben ceza''dan ve fanlarındanda bıktım özellikle ceza çok dandik ben hiç sevmiyorum deyip arkadaşları söyleyince hava olsun diye yanına gidip garip hareketler yapıp söyleyenlerden nefret ediyorum. Evil or Very Mad çok tanıyorum böyle insanları Evil or Very Mad ülkemiz çok zevksiz gerçekten... ne mütiş gruplar dururken th''ydi britney mi nedir oydu Very Happy dolanıolar. üstelik almanyanın sevdiğim yönlerinden biride şu;; orda th sevenler ezik saylılyo Twisted Evil bence zekvli bi ülke almanya ama konu dağalmasın Very Happy
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 5:30 pm

ayy cok sevındım canlarım yaaa cheers
http://simpleplanfan.megabb.com
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 7:33 pm

tabikide almanya zevkli bir ülke almanyada ki th cilerde türktür kesin..herkes bilir almanyada ne kadar türk yaşıyo..hadiseyide adam yerine koyup çıkarmışlardı ama 1 ay dinlenebildi şarkıları...ne diim yani gc dururken bu yeni yetmeleri sevmelerini anlamıyoum sırf bu yüzden dream bile almıyorm protesto yani...evde 20 tane th posteri vardı sırf o dergi yüzünden ama hepsini yırttım Very Happy benim için hiçbir değeri yok çünkü karşımda grup üyesi olsa dönüp bakmam... Laughing
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 8:49 pm

aynen bndede bissürü posteri vardıı ama hepsini arkımla kusime verdimmm ayyy çokk gıcıklarrr yaaaaaa gerzeklerr
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 8:52 pm

farkındamısın halaaa dream dergi kapaklarında onlar var....kusucam haberleri yook
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 9:28 pm

yaas bu ay Blue Jeande de onlar varrr off yeterrr yaa birasda GC koysunlar!!
lost_good
GC Fanı
GC Fanı
lost_good

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 2:13 am

koymazlar onlar çok bekleriz biz böyle.alsınlar tokiolarını başlarına koysunlar.diğer grupların fanlarını düşünen yok bugün mtvde sıpa malı yine thyi koydu ztn iice gıcık oldum...özentiler nolcak...bu ülkede zaten gerçek sanatçıya değer verilmez ki!nerde yeniyetme ve özenti varsa hurrraaaa oraya.böyle yapa yapa gerçek sanatçıları değersizleştirdiler zaten............ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 2:49 pm

ANTİ TOKIO YAŞASIN GCO(O HARFİNİ UYAK DÜZENİ OLSUN DİYE YAPTIMMM... Very Happy Very Happy Very Happy )
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:08 pm

rEaL mAddEn_SeLdA demiş ki:
Canım bizim ülkeye gelmezler biliyosun zaten neden böyle dediğimi. Very Happy o kadar uğraşmıştık ama olmadı bundan sonra oluruna bırakıcam yani come to turkey falan yok artık .kendileri bilirler belkde gelmemekte haklılar bizim ülkede hiçbir kanal tarafından çağırılmıyolar..hiçbir organizasyona düşünülmüyolar eğer dream çağırsaydı rockn coke a ozaman neden gelmesinlerki..ben artık suçun birazda bizlerde olduğunu düşünüyorum yoksa bizlere gıcık değiller yani neden gelmesinler.ayrıca bi tek bizim ülkeye gelmedikleride doğru .güney afrikaya bile gitmişler Crying or Very sad birde evet bizim ülkede hiç albüm satışları yüksek değil.çünkü malesefki good morning revival heryerde bulunmuyor istanbulda oturuyorum ama zor buldum.başka şehirdekiler ne yapsın Crying or Very sad ..sonuç olarak türkiyede tokio hotel a gösterilen ilgi gc ye yok..emşnimki bu senede rockn coke a th yi çağırıcaklar bizim ülke ne yazıkki hep kalitesiz grupları tercih ediyor.... Mad

adamlar gney afrikayta bile gitti Türkiye ye gelmedi...gelmemekte haklılar cnkü yni genclik öznti genclik su tokio hotel yokmu kardesim de onların fanı hcbırınız nefret edemez onlardan,bnm ettıgm kadra. pc m sıf gc th dolu igrencler vs. vs.
androjenlik de yeni moda.bi de rock grubunda rapci ne arıyo onu anlamadım.
amac dikkat cekmek... nese konusturucaklar simdi bni.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 3:52 pm

Alıntı :
adamlar gney afrikayta bile gitti Türkiye ye gelmedi...gelmemekte haklılar cnkü yni genclik öznti genclik su tokio hotel yokmu kardesim de onların fanı hcbırınız nefret edemez onlardan,bnm ettıgm kadra. pc m sıf gc th dolu igrencler vs. vs.

evet aslı..aynen seldayla cok savasmıstık ben bi ara yoruldum oks sıkıntısından msne girmemeye basladıım icin unutuldum Crying or Very sad ama geri geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmm cheers santa jocolor
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 7:24 pm

maddenmell demiş ki:
Alıntı :

evet aslı..aynen seldayla cok savasmıstık ben bi ara yoruldum oks sıkıntısından msne girmemeye basladıım icin unutuldum Crying or Very sad ama geri geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmm cheers santa jocolor

AYY BU HARBİ BENJİ'S CANSU BUNA Bİ AD TAKMIŞTI LAN HEMEN YETİŞTİRDİM ONA BİRLİKTE GÜLÜDK EN SON.JNM YAA BENJİ'S_ANGEL IM BENM lol!
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 7:40 pm

maddenmell demiş ki:
Alıntı :

ha bende yedim!! Evil or Very Mad
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: Good Charlotte Zirvede   Good Charlotte Zirvede Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:17 pm

lan ben bu kızla hiçbişekilde savaşmadım denizcim biliyo Very Happy ayrıca elacım ben biliom o adı gıcıks angel Very Happy süüpeer ötesi ama bu o deül ne yazıkki keşke olsaydı...neler yaştmıştı bana cansuyle oyüzden böle bi ad takmıştık kız artık bana özel mesaj atıyodu o derece kavga ediyoduk şimdiki aklım olsaydı takmazdım yani ama bu kişi o deül Very Happy

Good Charlotte Zirvede
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Good Charlotte
» Good Charlotte
» Good Charlotte gets punk'd
» Good Charlotte Goofing Around
» Good Charlotte Resimleri