Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+8
and-Lessword
metal_up_your_ass
ela_billy
Pulling Teeth
lost_good
GCSP
Shapeshifter.
rEaL mAddEn_SeLdA
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 3:43 pm

ya ben birşey istiyorum 100 kere söyledim ama hiçbir site göz önünde bulundurmdı ve sizde öyle yapmayın ne olur şu aşk olaylarına girmeyelim mesela joel konusuna benji konusuna bilgiler yazalım onlarla ilgili son haberler falan ayy aşkımm falan gibi girişş çok saçma oluyo
adminlere duyurulurrrrrrrrrrrrrr...
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:31 pm

kurallarda öyle zaten... şu aşk yuvası lafına koptum ama lol! aşkım falan yazmayalım evet (e ben yazıomuyum :S yazarsam uyarın lütfen XD)
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:33 pm

sen yaparmısın hiçç canım arkimmmmmm...muckkkkkk
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:39 pm

canem bn yhaww XD nese bizde sevgi yuvası olduk ama biz ark. olarak o olabilir tabi XD nese yine arkadaşlara duyuralım yapmayın bunu lol!
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 9:09 pm

hee eed yaa yapmaın şunu Very Happy Very Happy Very Happy
lost_good
GC Fanı
GC Fanı
lost_good

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 3:24 pm

YANİ SELDA ABLA Bİ KONU BU KADAR MI GÜZEL OLUR...BU KADAR MI GÜZEL BAŞLIK SEÇİLİR.BRAVO DOĞRUSU.KATILIYORUM SİTE YİNE AŞK YUVASI Laughing
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:45 pm

Gereklı uyarıyı yaptım merak etmeyın canlarım Wink
http://simpleplanfan.megabb.com
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 5:14 pm

SİTEYİ AŞK YUVASI YAPANLAR UTANSIN HIH!!!DERMİŞİM...PEK Bİ HAVALI OLDU.ZAMANLA DÜZELİR.GC TÜRKİYEYİ Bİ HATIRLAYIN!!!AMAN ALLAHIM O DA NESİ? TAM BİR REZALETTİ.HELE Bİ TANEDE KIZ VARDI ŞUAN BU SİTEYE KAYITLI MI BİLMİYORUM AMA ADI BENJİ'S ANGEL DI.SÜREKLİ NİCOLE HAKKINDA TARTIŞMA ÇIKARIP ÇIKARIP ORTAMI GERİLİME BOĞUYODU.ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR BU SİTE ONARIMDA OLAN GCTÜRKİYEDEKİ KADAR AŞK YUVASI DEĞİL.O SİTEYİ TEMİZLE TEMİZLE BİTMEZ YHA.HERYERDE Bİ NİCOLE TARTIŞMASI ALMIŞ BAŞINI GİDİYODU...(BİRAS GÜLÜN.BENJİ'S ANGEL BURDAYSAN MSNİNE EKLE BENİ(serpil_pink_18@hotmail.com)...)
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 6:13 pm

ela_billy demiş ki:
SİTEYİ AŞK YUVASI YAPANLAR UTANSIN HIH!!!DERMİŞİM...PEK Bİ HAVALI OLDU.ZAMANLA DÜZELİR.GC TÜRKİYEYİ Bİ HATIRLAYIN!!!AMAN ALLAHIM O DA NESİ? TAM BİR REZALETTİ.HELE Bİ TANEDE KIZ VARDI ŞUAN BU SİTEYE KAYITLI MI BİLMİYORUM AMA ADI BENJİ'S ANGEL DI.SÜREKLİ NİCOLE HAKKINDA TARTIŞMA ÇIKARIP ÇIKARIP ORTAMI GERİLİME BOĞUYODU.ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR BU SİTE ONARIMDA OLAN GCTÜRKİYEDEKİ KADAR AŞK YUVASI DEĞİL.O SİTEYİ TEMİZLE TEMİZLE BİTMEZ YHA.HERYERDE Bİ NİCOLE TARTIŞMASI ALMIŞ BAŞINI GİDİYODU...(BİRAS GÜLÜN.BENJİ'S ANGEL BURDAYSAN MSNİNE EKLE BENİ(serpil_pink_18@hotmail.com)...)

burda yok merak etme XD
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 10:56 pm

ela_billy demiş ki:
iştee beklenen yorummmm...okızı çok iyi tanıyorum canımm..çünkü kavgalıydık sitede onunla bi ara fena kapıştık hatta admiler falan karıştı işe..ama evet gerçektende acayip biriydi..hatırlamak dahi istemiyorum Very Happy
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 11:52 pm

o kızla hep tanışmak istemişimdir.çünkü o biraz tuhaftı.(korku filmi anlatır gibi oldu ama nese)ne bilim mesela nicolea çok düşkündü...açıkçası o kızla konuşmak isterdim.heralde ruhsal problemler yaşıo... confused confused confused
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 7:56 pm

evet yaşıyodu galiba..bana takıntısı vardı..her konuda bana bi laf atmasa duramazdı nicole u pek bi severdii.özenti gençlik naaparsınn Very Happy
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 4:59 pm

ehüe ehüe biras güldüm açıkçası ama ona garip diosunuz ben normaLmiim nan XD *anLayan anLadı :L
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:28 pm

ok askım maskım yazmak yok ama sevmedıgimiz grup/sarkıcı a 'kotu' diyibilrmyzz??? bn sevmedıklerımı burda gorunce sınrlendm bıras. abarttım mı acaba? confused confused
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:38 pm

de bebeem de cheers densin yani :L lol! beni hiçbişey durmuramaz ben derim açıkça söyliyim lol!
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 7:17 pm

avril a tokio hotel veletlerine sinir oluyorum....nabiim Cool
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 7:21 pm

-charlotte. demiş ki:
avril a tokio hotel veletlerine sinir oluyorum....nabiim Cool

onlara hepimiz uyuzuz. cheers
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 2:22 pm

inş. burda th ci yoktur.thfantr de avatarına joel umu koyan bi kız vardı.gelmesin buraya Laughing
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 2:11 pm

açıkcası şaşırdım.......SeLda Gctr.com da böyle deildin ikiz her 2 kelimenden biri '''joel aşkım'dı'''..her neyse isabetli olmuş hem kavga cıkıodu Very Happy:D
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 5:28 pm

-charlotte. demiş ki:
inş. burda th ci yoktur.thfantr de avatarına joel umu koyan bi kız vardı.gelmesin buraya Laughing
nan malesef tanıyorum o kızı lol! irenç Suspect duysa kavga çıkar lol!
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 6:09 pm

kusura bakma ama bana burda bi laf soktuğunu hissettim zaten açıkça belli
ama burada fazla kavga etmek istemediğimden ve boktan bi hale döndermek istemediğimden çok açık olamıyorm..kusura bakma ama ben joela olan duygularımı istediğim yerde dile getiririm sadece artık bunun yanlış olduğunu o dediğin sitenin çöküşünden sonra anladım ama sen benim neden bahsettiğimi pek anlamamışsın her kimsen bilmiyorum ama beni tanıyosun bu lafları yedirirdim ama artık bişey diyemiyorum....eğer tahmin ettiğim kişiysen ve bu lafları ciddi söylediysen o sitedeki olayları bi hatırla benden çok aşkım diyen kimdi ... şimdi buraya gelip ablalık taslamanın bi anlamı yok...orada kimkime dumdumaydı zaten herkes istediğine laf atıyo istediğine aşkım diyebiliyodu birkaç kişi hariç oldukça seviyesizler vardı ve o yüzden olan oldu...buradada oradaki seviyeli olan kişiler var yani artık burayıda seviyesizleştirmeyin...anlayan anladı
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 6:24 pm

nan selda şok oldum gızz uzatmayalım lütfen belki okududa anlamadı lol! nese okuyunca anlar lol! bounce
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 6:28 pm

ne uzatcam ya kim olduğunu bilmiyomuyuz bu kızın o sitede ben kaç konu açtım sitede aştan bahsetmeyin die hatırlasın...site adminleriyle bile konuştum gerektiysede kavga ettim bi çok ezikle ama bazıları hatırlamıyo balık hafızalı olmak moda oldu ama uzatmıyalım...
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 6:55 pm

maddenmell demiş ki:
açıkcası şaşırdım.......SeLda Gctr.com da böyle deildin ikiz her 2 kelimenden biri '''joel aşkım'dı'''..her neyse isabetli olmuş hem kavga cıkıodu Very Happy:D

PUHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH SEN BENJİ'S ANGEL MISIN YOKSA LAN?:DHAHAHA YHA MERAK ETTİM CİDDEN O MUSUN DİE YHA?O KIZLA KONUŞMAK İSTİODUM HEP DE ONDAN SORUOM Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Laughing lol! lol! lol! :lol!:AMA SANIRIM O DEİLSEN BİLE RUH İKİZİSİN. :lol:NESE JNM OYSAN SENLE BİDE BEN KONİŞİİM. tongue

YAA ARKADAŞLAR BENİ KRİZ TUTTU BEAH! Laughing Laughing Laughing YERLERDEYİM...ANLAYAN ANLADI Laughing
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 7:18 pm

kızım sayende hayvan gibi gülmeye başladım puahahahahhahahahaahah lol! mnyqlar göşesiuu lol!

site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-