Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+8
and-Lessword
metal_up_your_ass
ela_billy
Pulling Teeth
lost_good
GCSP
Shapeshifter.
rEaL mAddEn_SeLdA
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:10 pm

yok o bu değil ela bunu ben iyi tanıyorum benjisangela bulursan banada haber ver Very Happy ama bu odeğil beni ezmeye çalışan bi kişilik sadece ama bi yerime takamıcam ya..
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:35 pm

rEaL mAddEn_SeLdA demiş ki:
yok o bu değil ela bunu ben iyi tanıyorum benjisangela bulursan banada haber ver Very Happy ama bu odeğil beni ezmeye çalışan bi kişilik sadece ama bi yerime takamıcam ya..
Rolling Eyes Twisted Evil
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:35 pm

boşver onun ruh ikizi zaten.ama nese belki bu ii bi kızdır tanımadan yorum yazmayayım ben.SİTEYE HOŞGELDİN YAVRUM!AMA GELİR GELMEZ KAVGAYA KARIŞMA BENCE.YOKSA YERLER SENİ BENDEN DEMESİ YANLIŞ ANLAMAYASIN HA. lol! lol! lol!
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:38 pm

höst! tanımana bile gerek yok bebeem istediin kadar laf atabilirsin&kavga edebilirsin Cool Wink
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 9:53 pm

neyy oldu ki Very Happy
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 7:54 pm

ya bnm kötü bi nietim yoktu selda özür dilerim..bna söylemediğin laf kalmamış zaten..beni tanıyan tanıyodu evet biraz geyikçi bi insanım ama bu kdr da ağır konuşmanın alemi yoktu neyse uzatmiim özür dilerim selda.. Neutral
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 8:24 pm

Sende kabul et istersen Selda bitsin gitsin kavga yakışmıyo bize her ne olursa olsun Wink .
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 6:03 pm

göttt :L ---sinir küpü Cool
Nyx*
Alışıyor
Alışıyor
Nyx*

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 9:25 am

ya ben birşey istiyorum 100 kere söyledim ama hiçbir site göz önünde bulundurmdı ve sizde öyle yapmayın ne olur şu aşk olaylarına girmeyelim mesela joel konusuna benji konusuna bilgiler yazalım onlarla ilgili son haberler falan ayy aşkımm falan gibi girişş çok saçma oluyo
adminlere duyurulurrrrrrrrrrrrrr...

katılıyorum. bence de bu şekilde yazanlar uyarı alsın hatta direkt BANlansın Very Happy neredeyse babamız yaşında adamlar ya onlar. belki birşey hissetmek olabilir çünkü benim de ilgi duyduğum büyükler de yok değil Razz hem onlar hayranlarının kendileri hakkında böyle düşündüğünü bilmek istemezler, müzik dışında yorum yapmaları da hoşuna gitmez bence..
1. burası bir forum. 2. onlar sizin aşkınız falan değil, kabul edin artık.! Evil or Very Mad
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 9:49 am

Nyx* demiş ki:
ya ben birşey istiyorum 100 kere söyledim ama hiçbir site göz önünde bulundurmdı ve sizde öyle yapmayın ne olur şu aşk olaylarına girmeyelim mesela joel konusuna benji konusuna bilgiler yazalım onlarla ilgili son haberler falan ayy aşkımm falan gibi girişş çok saçma oluyo

katılıyorum. bence de bu şekilde yazanlar uyarı alsın hatta direkt BANlansın Very Happy neredeyse babamız yaşında adamlar ya onlar. belki birşey hissetmek olabilir çünkü benim de ilgi duyduğum büyükler de yok değil Razz hem onlar hayranlarının kendileri hakkında böyle düşündüğünü bilmek istemezler, müzik dışında yorum yapmaları da hoşuna gitmez bence..
1. burası bir forum. 2. onlar sizin aşkınız falan değil, kabul edin artık.! Evil or Very Mad

al işte yaax( acı gercekler.......................................
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 3:30 pm

[quote="-charlotte."]
Nyx* demiş ki:

afro HIHI
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 8:25 pm

wala aşkım lafından oldum olası nefret etmişimdir ama harbiden güzel bi konuya değinmişin selda tebrikler...
http://elyphnur.spaces.live.com/
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 7:20 pm

hee bende aşkım aşkem bitanem..hele şu canım yok mu? canın çıksın:P bi de "cnm" diye yazmazlar mı.. pFF.. Evil or Very Mad
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
chrax
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 10:52 pm

Nası Ask Yuvası Arkadaslar Biri Hemen Billi seviormm Vesayre dedi zaman hemen konu acılıor yapmayın ya budamı yasak????????????????????????????????????????????????????????????????????????
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 5:18 pm

Hayır canım o şekilde olanları demiyoruz.Mesela aşkım Joel onu benden daha fazla kimse sevemez gibisinden şeyler yani xD .seviyorum diyebilirsin tabikide Razz sadece joel benji ya da paul senin sevgilin gibi konuşman yasak.

site yine aşk yuvasııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-