Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

LOST PROPHETS

+7
Shapeshifter.
GCSP
rEaL mAddEn_SeLdA
>ELİF<<3
Pulling Teeth
ela_billy
lost_good
11 posters
YazarMesaj
lost_good
GC Fanı
GC Fanı
lost_good

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 3:17 am

LOST PROPHETS Mobmsg115194260618ia6[/

[URL=http://imageshack.us]LOST PROPHETS Prophetslargemsg1196479cm5

URL=http://imageshack.us]LOST PROPHETS Thisisthepictureforauguui4[/

LOST PROPHETS Gerardonthecoverofthenert4[/

[URL=http://imageshack.us]LOST PROPHETS Ianlargemsg119722808977zg5[/

[URL=http://imageshack.us]LOST PROPHETS Kjvdopwg0

LOST PROPHETS Itebubenimavatarmjy0

Lostprophets 1997 yılında Galler`de kurulan rock grubu. Birçok demo (şu anda hiçbiri ticari olarak üretilmemektedir), 3 stüdyo albümü ve sekiz single yayımladılar. İlk albümleri thefakesoundofprogress £6000 gibi az bir parayla üretildi, bunun bir demo olması düşünülmüştü fakat büyük şirketlerin ilgisini fark edince bu albümü daha iyi şartlarda kaydedip ABD piyasasına Columbia Records aracılığıyla dağıttılar (Britanya`da ise hala Visible Noise ile anlaşmalıdırlar). İlk albümlerinden sonra ikinci albümlerine kadar aradan 4 yıl geçti. Sonunda ikinci albüm Start Something yayımlandı ve grup başarıya ulaşarak özellikle dünya çapında daha da tanınır hale geldi. Üçüncü albüm Liberation Transmission 26 Haziran ve 27 Haziran 2006 tarihlerinde ABD ve Britanya`da piyasaya sürüldü. Last Train Home ve Rooftops (A Liberation Broadcast) şimdilik önce çıkan parçalardır.

Şimdiki Kadro:

Ian Watkins — Vokal
Mike Lewis — Ritim Gitar
Lee Gaze — Gitar
Stuart Richardson — Bas gitar
Jamie Oliver — Klavye, Geri vokal (Gerçek adı - Richard Oliver)
Ilan Rubin — Bateri

Eski Üyeler:

Shane (gitar, çıkış 1997)
Mike Chiplin (bateri, çıkış 20 Haziran, 2005)
Greg Knight (bas)
DJ Stepzak (Oliver`den önceki DJ)

(vidyoları nasıl yolluycam?fotolar oldu mu ki?en kısa zamanda lostprophets vidyolarıyla karşınızdayım...)
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 2:51 pm

PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL.FOTOLAR HİÇ FENA DEĞİLMİŞ...YHA İYİKİ BU KONUYU AÇMIŞIN UZUN ZAMANDAN BERİ LOSTPROPHETS AKLIMDA YOKTU.İYİ OLDU BU.BENDE BUNLARIN Bİ ŞARKISINI DİNLEMİŞTİM LAST TRAİN HOME U ÇOK BEĞENMİŞTİM.SONRA AKLIMDAN ÇIKTI Bİ DAHA DA BU GRUBU TAKİP EDEMEDİM.GALİBA YENİ ALBÜM ÇIKARMIŞLAR...AMA HİÇ DİNLEME FIRSATIM OLMADI.ÇOK ŞEY KAÇIRMAMIŞIMDIR İNŞALLAH...
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 4:16 pm

Sevmıyorum... Very Happy
http://simpleplanfan.megabb.com
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 4:21 pm

tanımıorm bıle Very Happy
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 5:37 pm

inanmıyorum ya gerçekten ciddimisiniz bu grubu tanımamak çok şey kaçırmak demek ama doğru bizim ülke böyle anca amerikalılar önemlii.böyle ingiliz gruplara değer verimiyor.bu grup kornun sitesinde en iyi 6.metal grup olarak gösterildiğini biliyormuydunuz....şarkıları süper ötesi bişeyy..cansucumm çok çok çok çoook saol...bu justindan daha iyi bir paylaşım olmuş...en azından bu senin ne kadar kaliteli şarkılar dinlediğini gösterir.....
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:49 pm

bnmde bi dergide görmüşlüüm oldu ama şarkılarını dinlemedim nese indiririm en gzl şarkıları hngisi? Very Happy Very Happy Very Happy
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 7:57 pm

LOST PROPHETS VS. MCR pehhh geek nese daha dinlemedim hakkını yemicem özrler XD
lost_good
GC Fanı
GC Fanı
lost_good

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 11:58 am

SANA DİNLEME SIRASINI SÖLİİM:1)WAKE UP 2)LAST TRAİN HOME 3)DRAGON NİNJA (ÇOK KOPUK ŞARKIDIR)4)THE FAKE SAUND OFF PROGGES 5)CANT CAN TOMORROW(KLİBİ ÇOK KOMİK YHA)6)4:AM FROWER(EN AZ MARCH ONE KADAR DEĞERLİ Bİ ŞARKIDIR TAVSİYE EDERİM.)7)EVERYDAY COMPAT DİYE BAŞLA SONRA TÜM ALBÜMÜ EZBERLERSİN ZATEN(TABİ MÜZİK ANLAYIŞIN BANA ÇEKMİŞSE.AMA BU GRUBU DİNLEYİP DE BEĞENMEYENE HİÇ RASTLAMADIM DOĞRUSU) Very Happy Very Happy Very Happy
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:11 pm

lost_good demiş ki:
SANA DİNLEME SIRASINI SÖLİİM:1)WAKE UP 2)LAST TRAİN HOME 3)DRAGON NİNJA (ÇOK KOPUK ŞARKIDIR)4)THE FAKE SAUND OFF PROGGES 5)CANT CAN TOMORROW(KLİBİ ÇOK KOMİK YHA)6)4:AM FROWER(EN AZ MARCH ONE KADAR DEĞERLİ Bİ ŞARKIDIR TAVSİYE EDERİM.)7)EVERYDAY COMPAT DİYE BAŞLA SONRA TÜM ALBÜMÜ EZBERLERSİN ZATEN(TABİ MÜZİK ANLAYIŞIN BANA ÇEKMİŞSE.AMA BU GRUBU DİNLEYİP DE BEĞENMEYENE HİÇ RASTLAMADIM DOĞRUSU) Very Happy Very Happy Very Happy

işte rastladım beeen Very Happy yaa hıc sevmedım sarkıları bana hıc bısı katmıyor..arkadasım 1-2 sene once bak elif tam senın tarzın dıye albumlerinin cdlerini verdı usenmedm her sarkıyı 2-3 kere dınledım yok ıgrenc yanı bence Very Happy
Betul Bouvier
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
Betul Bouvier

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 9:00 pm

bunlar metal mi
:S
sevmemm scratch
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 9:59 am

ewet bi zamanlar metallerdi.aslında (dergideki bilgi ve röportajlara dayanarak söylüyorum) onlar belli bişey değiller.yani onlar bi rock grubular ve kendileine has tarzları var.bi nevi buna lostprophets müziği de diyebiliriz.çünkü onlar;nu-metal,hard rock,alternatif rock,punkı rock ve az miktarda da olsa pop punk ı kafalarına göre karıştırıp böyle kendilerine has bir müzik ortaya çıkartıyorlar.ama çok ta güzel oluyo...

mesela bu şarkı:https://www.youtube.com/watch?v=2lL-I40d0uo&feature=related
lostprophetsi ilk bu şarkıyla tanımıştım.aslında şimdide pek tanımıyom ama bu sıralar bayağı araştırmaya başladım...
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 10:08 am

Pulling Teeth demiş ki:
lost_good demiş ki:

işte rastladım beeen Very Happy yaa hıc sevmedım sarkıları bana hıc bısı katmıyor..arkadasım 1-2 sene once bak elif tam senın tarzın dıye albumlerinin cdlerini verdı usenmedm her sarkıyı 2-3 kere dınledım yok ıgrenc yanı bence Very Happy
bu arada bişiy söyliyim.onların albümleri türkiyede yok.heralde kız yurt dışından getirmiştir.çünkü ben bu konu açıldığından beri lostprophetsin cdsini aramaya başladım ama heryere gitsem de nafile...ayrıca zaten araştırınca hep türkiyede satılmadığı yazıo.çünkü türkçe sayfalara girince onlar hakkında yorumlar yazmışlar ama hiçbiri benim gibi bulamamış...arkadaşın o cdyi nerden bulmuş bi sorsana yaw ben bu grubun cdsini çok arıyorum.eğer türkiyeden almışsa(ki imkansız olduğunu düşünüyorum.çünkü istanbuldaki en büyük müzik marketlerine bile gittim ama yoktu.)bana nerden aldığını söle ben de alıyım bari.çünkü inanılmaz derecede çok istiyorum...arkadaşına sorup cevap yollarsan sevinirim. Smile Smile Very Happy
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 1:59 pm

D&R'larda vardır baktın mı?
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 2:27 pm

ewet canım hiç bakmam mı?hatta görevlilerden de getirebilirler mi 1 adet diye de istedim.ama böyle bir şey yapamıyaklarını söylediler.zaten bunu kim yapar ki?
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 2:30 pm

ela_billy demiş ki:
ewet canım hiç bakmam mı?hatta görevlilerden de getirebilirler mi 1 adet diye de istedim.ama böyle bir şey yapamıyaklarını söylediler.zaten bunu kim yapar ki?

orjinal değil canım ınternetten ındırıp cdye cekmıs Very Happy öğrenci insanız bız Very Happy
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 2:39 pm

BENDE O DA YOK.NEYSE YHA...Bİ ARA ONU DA YAPARIM.ŞİMDİ BİRAZ GCYE ÖNEM VEREYİM Kİ Bİ FAN OLARAK DA TÜRKİYEYE GELSİNLER BARİ...
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 11:23 pm

o önemi ben baya bi verdim ama karşılığında mesajlarımızı sildiler Very Happy ne diye başlattımki mesaj işini gelmediler işte ne kadarda heveslenmiştim.......buarada evet lostprophets cd si türkiyede yok biz aradık cansuyla(lost_good) ama yoktu...heryere baktık yoook....
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 6:39 pm

burn burn cant catcah tomorrw wake up ve 4 am forever fav. şarkılarım bu grubu çk sefiorm gelecek vaad ediooo
http://elyphnur.spaces.live.com/
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:28 pm

affraid affraid affraid affraid affraid
lime wirem calıstıııııııı......
limem bnm cnm bnm...sni sefiormm..
ayy..

indiriim bari su sözettiğiniz sarkıları.. Idea
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 2:25 pm

begenmedim müziklerini..çok kastım ama olmadı..sori
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
The Angel In The Hell...
Alışıyor
Alışıyor
The Angel In The Hell...

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 5:47 pm

bu lost la prophets bırlesık yazılmyo muydu yafff LOST PROPHETS 147572
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

LOST PROPHETS Empty
MesajKonu: Geri: LOST PROPHETS   LOST PROPHETS Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 5:19 pm

The Angel In The Hell... demiş ki:
bu lost la prophets bırlesık yazılmyo muydu yafff LOST PROPHETS 147572

birleşik yazanlarda var ayrı yazanlarda eer grubun isminin anlamı kayıp peygamberlerse ayrı yazılması bnce daa mantıklı

önerdiğim şarkılar

en başta wake up..
4 am forever
burn burn
cant catch tomorrow
ode to summer
last train home
http://elyphnur.spaces.live.com/

LOST PROPHETS
1 sayfadaki 1 sayfası