Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KOMİK ANILARINIZ=)

+2
GCSP
>ELİF<<3
6 posters
YazarMesaj
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 4:40 pm

vardır komik anılarınız yaznn [aklıma gelince bnde yazıcam] Very Happy
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:56 pm

Özge'mle ben bi kere Colony'e gitmiştik HP'yi izlemeyee bölüm arasındaa bizi bi gülme krizii tutmuştuuu artık yanımızda iki tane çocuk vardıı onlarda yanımızdan gitmişlerdiii... herkess bize bakıoduuu yaa ayy süperdiii... Very Happy Very Happy Very Happy cheers

Ama tabi gülmeniz için yaşamanız lazım Smile
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 2:01 pm

arkiler toplandık sessiz sinema oynuoz gerizekalı kızın teki anlatacaı filmi unutmuştu bn gülmekten yere yatmştımmm
http://elyphnur.spaces.live.com/
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 2:10 pm

biz bi kere derste bi ark.la tavşan çizip davşan dioduk habre (abrtmıştık bayaa..xD) xD hoca kızdı sora çıkın dışarı davşanlar demişti xD müzik hocası belli olduu gibi xD geek o kadar komik diil ama yaşayınca züpe roluo biz tenefüste kopmuştuk tabi xD
__EviL__
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
__EviL__

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 9:21 am

Derste Arkadaşın Biri SürekLi Konuşuyodu En Sonunda Hoca Baarmaya BaşLadı..Vıdıvıdıvıdı vıdı Ne Konusuosn oLum be rintintin gibi oldun cıktın başımıza die ama hocanın söyleyiş tarzı o kadar farkLı Kii .. Sizde Duysanız Sizde Kopardınız...
Bizde Tüm Sınıf Kopmuştuk... bounce bounce bounce
http://www.ciks.net
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 3:52 pm

-yüzme kursunda bugün naaptınız Enes
-yüzdük baba

tr-almanya maçını izlerken aklıma geldi
-alman erkekleri dünya'nın en pis erkekleri seçilmiş kübra bliomusun (kbra kardeşim ve o sıralar th hastası)
-aa... fransızlarda yıkanırken sabun ve su kullanmıolarmış (az da olsa bnm dediğmle bi alakası var)
enes atlıo
-balinalarda tek gözleri açık uyurlarmş (kopuş.... ne alak eness....)
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 1:47 am

elif kopuşun babasını yaşamış yaa santa
bende ankara sokaklarında mc donald satan bi hata sonucu aldıım o iğrenc dondurmayı ağzıma yüzüme bulaştırarak yedim millet garip garip baktı halıynen
bide kuğlu parkta salıncakta harikalar yaratışım var cevremdeki çocukların en büyüğü 10 yaşında ya:Dyan yan bakıyolar görmeniz lazım jocolor
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 6:47 pm

Ni$h! demiş ki:
bende ankara sokaklarında mc donald satan bi hata sonucu aldıım o iğrenc dondurmayı ağzıma yüzüme bulaştırarak yedim millet garip garip baktı halıynen
bide kuğlu parkta salıncakta harikalar yaratışım var cevremdeki çocukların en büyüğü 10 yaşında ya:Dyan yan bakıyolar görmeniz lazım jocolor

ne dion kzım sen.. burda bi çoçuk dünyası die bi yher var... 9-14 yaş arası çocukların içnde bi kazma ben kaydıraklarda yakalamaca oynadım yhaaa... Allah tan geceydi... off hala utanıorm...

bi keresinde de havuzda kollukları ayağıma takmıştım (yüzme bldiğim halde kollukla gttm havuza) az daha boğuluodum içtim bütün havuz suyunu
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 2:25 pm

su-ru_lp demiş ki:
Ni$h! demiş ki:

ne dion kzım sen.. burda bi çoçuk dünyası die bi yher var... 9-14 yaş arası çocukların içnde bi kazma ben kaydıraklarda yakalamaca oynadım yhaaa... Allah tan geceydi... off hala utanıorm...

bi keresinde de havuzda kollukları ayağıma takmıştım (yüzme bldiğim halde kollukla gttm havuza) az daha boğuluodum içtim bütün havuz suyunu
ayağına daktın yane puhahah
senin beyin farklı çalışıomuş elif yaa yuh farao
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 2:58 pm

Ni$h! demiş ki:
su-ru_lp demiş ki:
Ni$h! demiş ki:

ayağına daktın yane puhahah
senin beyin farklı çalışıomuş elif yaa yuh farao

bi kerede yüzme yi yeni yeni öğrenioken patlak simiti şişirip içine oturmştum deniz dalgalıydı... kendme geldğmde kıyıdan 20-30 m. uzaklaşmştm... o an g*tüm beynime çarpmştı
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 4:50 pm

e bence de çarpsın yav flower
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 6:25 pm

bi keresinde spagetti yapmştımm (bn çok spagetti yemem.. doal olarak beceremem..)
çatalla denedim yiyemedim
kaşıkla dnedim yiyemedim

irençlik deil mi en sonunda attm çatalı kaşığı daldırdım elimi tabağa Allah ne verdiyse... hatta biraz daha abartıp kafamı tabağa gömmüştüm...
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 8:18 pm

bende danoneleri yalayarak yiyom:d
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 4:15 pm

bzm münazara yarsmamız vardı ona calısıodk işte calıştıımız günlerden biri tarih 1 nisan 2008 Very Happy :

kemran gruptan cıkmıştı bn yapamam die bzde de yaramazlk cok buna bi şaka yapalm ddk ingilizceciyi de ikna ettk kemrana ddk ki sni davut hoca cağırıo ddk gtti hoca gruba katlcaksn dio bu saf olmas hocam bn yapamam kndme güvenmıorm dio hoca sözlüne düşük verrm dio bu halla yapamam dio hoca ya gruba katlrsn yha da sözln 1 ddi yha hocam tmm grcm gruba ddi 8arkadaş inektr Very Happy ) nese soonra söledk şaka olduunu bzi okulun etrafnda 4 tur attrmıştı ama yakalayamadı .. lol!

puaaaa cokk komııktı yha lol!

ama smdi sakayı brlkte organize ettğim kişileri hatrlıorm da başka bulablrdm Very Happy
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

KOMİK ANILARINIZ=) Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK ANILARINIZ=)   KOMİK ANILARINIZ=) Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 4:23 pm

yazlıktayız.. su içmek içn içeri gittim.. suyu koydum. arkamda sandalye war sanıp boşluğa oturmuşum... düştüm.. elimdeki su yere döküldü. bn yerde oturuorm ağlamamak içn kıvranıorm ablam bna gülüo.. elindede bardak içnde bitki çayı (sıcakk..) halmi görmek içn yanıma geldi.. yer ıslak yha mal kayıp oda düştü bna gülerken.. puaa ben sadece düştüm o hem düştü hemde yandı bitki çayından.. bu sferde ben güldüm..

bi keresindede ablam uykusunda bacağıma vurmuştu.. ŞAP!!.. beynmde şimşekler çaktı.. canm acaip yandı (eli ağırdır..) naapıon sen dedim.. yarı uykulu bna sinek avlıom dedi.. meersem rüyasnda sinek avlıomuş..

KOMİK ANILARINIZ=)
1 sayfadaki 1 sayfası