Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çilekeş :)

+5
[LINK]IN FLAMES
GCSP
ela_billy
and-Lessword
Shapeshifter.
9 posters
YazarMesaj
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Çilekeş :) Empty
MesajKonu: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 3:29 pm

Çilekeş, 2002 yılının Ekim ayında kurulan, vokalde Görkem Karabudak, elektronik gitarda Ali Güçlü Şimşek, bas gitarda Gökhan Şahinkaya ve davulda Cumhur Avcilden oluşan bir Rock/alternatif rock grubudur.

İlk konserini Kasım 2002de Ankara Saklıkentte gerçekleştiren Çilekeş, 2003 ve 2004 yıllarında verdikleri konserlerle önce Ankarada dikkatleri çektiler. 2003`ün Mayıs ayında önlerinde gerçekten önemli bir fırsat olduğunu henüz bilmedikleri Fanta "Genç Yetenekler Aramızda" yarışmasına katıldılar. Ön elemeleri aşan Çilekeş, İç Anadolu Bölgesi Finali`nde canlı performansıyla beğeni toplayarak Türkiye Finali`ne katılmaya hak kazandı. Grup, yarışmanın Türkiye Finali`nde Melih Kibar, Meltem Taşkıran, Teoman, Levent Yüksel, Engin Akıncı`dan oluşan jüri önünde yine canlı performansıyla yarışmayı kazandı.

Bu gelişmenin ardından daha büyük organizasyonlarda, daha geniş kitlelere ulaşmaya başlayan çilekeş konserlerin yanında albüm çıkarma fikrini aklına koydu ve yeni parçalar yaparak bir demo hazırladı.

Canlı performanslarıyla gözdolduran grup, yarışmanın arkasından davet edildikleri ve 17 şehri kapsayan Türkiye turnesinde Candan Erçetin, Beyaz, Harem ve Nev ile birlikte yaklaşık 350.000 kişiye ulaşma fırsatı yakaladı. Böylece büyük çapta bir turneye çıkan ilk amatör grup oldular ve henüz ilk albümleri çıkmadan kayda değer bir dinleyici kitlesi yakalamayı başardılar.

Prodüksüyonuna 2005`in Mart ayında İTÜ MIAM`da davullları kaydederek başladıkları ve özellikle üniversite gençliği tarafından dört gözle beklenen ilk albümleri Y.O.K. Volkan Başaranın prodüktörlüğünde Haziran 2005te ONAIR tarafından yayınlandı. Şarkıların söz, beste ve düzenlemelerinin tümünün Çilekeş’e ait olduğu albümde Rap müziğin yükselen ismi Fuat, Kurban grubunun davulcusu Burak Gürpınar ve alternatif müziğin önemli ismi Aylin Aslım da birer şarkıda konuk müzisyen olarak katıldılar.

eh gerçi çilekeş sevmem ama... lol!
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 7:47 pm

emo y mus bunlar!.. Exclamation pale
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 12:47 am

SEFERİM AMA ÇOK AZ DİNLERİM AYDA BİR HESABI.NEDENİNİ BENDE BİLMİOM HEP AKLIMDAN ÇIKIOLR Very Happy
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 1:58 pm

billy aklını basndan almıs senın xD
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 3:37 pm

-charlotte. demiş ki:
(KADER İŞTE NAAPARSIN...)GCDEN BAHSEDELİM.YA BENCE BİR ŞEYLER YAPALIM CİDDEN YANİ BOŞU BOŞUNA OTURUP GELMEYECEKLERİNİ BİLE BİLE ONLARI HER GÜN YENİ BİR UMUTLA BAKLEMEKTEN SIKILDIM.BENCE BİR YOLUNU BULUP TR FANLARI OLARAK ÖZEL İRTİBATA GEÇSEK NE GÜSEL OLURDU HAYAL GİBİ...SİTELERLE DE OLMUCAK GALİBA ZATEN KİMSE MESAJ ATMIO.YADA BEN MYSPACEDEN BİR KIZ BULCAM AMERİKALI GC FANI ONLA AYAYİP SIKI FIKI OLUNCA ONDAN BİR KAÇ KİŞİLİK(25-60 ARASI) ÖZEL GCKONSERİNE GİDİP ONLARLA BİZ TR FANLARI ADINA KONUŞMASINI SÖLİYCEM AMA SORUN NASIL GÜVENCEM Kİ O?TEK UMUT KALIYO O DA GCNİN TRYE YAKIN Bİ ÜLKEDE KONSERİ OLUNCA ORAYA GİTMEK.OOOOOOOOOOOFFFF.İÇİM BUNALDI.ARTIK ONLARI GÖRMEK İSTİYORUM. Sad
GC TR FANLARI:
-BURAYA GELİN GCCCCCCCCCCC.................................
GC:
-WE SO SORRY........................
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 7:32 pm

ela_billy demiş ki:
-charlotte. demiş ki:
(KADER İŞTE NAAPARSIN...)GCDEN BAHSEDELİM.YA BENCE BİR ŞEYLER YAPALIM CİDDEN YANİ BOŞU BOŞUNA OTURUP GELMEYECEKLERİNİ BİLE BİLE ONLARI HER GÜN YENİ BİR UMUTLA BAKLEMEKTEN SIKILDIM.BENCE BİR YOLUNU BULUP TR FANLARI OLARAK ÖZEL İRTİBATA GEÇSEK NE GÜSEL OLURDU HAYAL GİBİ...SİTELERLE DE OLMUCAK GALİBA ZATEN KİMSE MESAJ ATMIO.YADA BEN MYSPACEDEN BİR KIZ BULCAM AMERİKALI GC FANI ONLA AYAYİP SIKI FIKI OLUNCA ONDAN BİR KAÇ KİŞİLİK(25-60 ARASI) ÖZEL GCKONSERİNE GİDİP ONLARLA BİZ TR FANLARI ADINA KONUŞMASINI SÖLİYCEM AMA SORUN NASIL GÜVENCEM Kİ O?TEK UMUT KALIYO O DA GCNİN TRYE YAKIN Bİ ÜLKEDE KONSERİ OLUNCA ORAYA GİTMEK.OOOOOOOOOOOFFFF.İÇİM BUNALDI.ARTIK ONLARI GÖRMEK İSTİYORUM. Sad
GC TR FANLARI:
-BURAYA GELİN GCCCCCCCCCCC.................................
GC:
-WE SO SORRY........................

Elaa bnm planımı soledn ben 1 aydır new york tan bi kızla konusuyorum.samimi olmaya calısıyorum.hatta kız bana I love u flan yazdı bn de espri yapıyorm tbi anlıyomu bilmiyorm türk espisilerini orası ayrı xD nese işte ya kız avatarlarımı falan begendi( Cool Cool )xD
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 7:40 pm

gidn yaa... yapmazlar öyle şeyler :L ben güvenmem açıkçası... bundan sora bnde hiç tık yok benden tr ye gelmeleri için Wink
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 7:44 pm

geirleeeeeerrr....sn bize brak ister seve seve ister ske ske xD
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:00 pm

gerçi ben söyliceniz kişilerden bahsediodum ama xD ii madem çok sitiosunuz yanınızdaım xD eed: ister seve seve ister ske ske xDD
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:12 pm

-charlotte. demiş ki:
geirleeeeeerrr....sn bize brak ister seve seve ister ske ske xD

evet eninde sonunda gelcekler.ölmek var dönmek yok
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:23 pm

eed çokk gzl sölediniz vala Very Happy
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:25 pm

evet ister 5 sne sonra ister 10 sne sonra..gelicek ler ya onemli olan erken gelmeleri ve bnm sabırsızlıktıan kafayı yemememxD
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 7:04 pm

bu gruba ve şarkılarına hastayım yhaaaa
http://elyphnur.spaces.live.com/
_DontNeedEyes_
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
_DontNeedEyes_

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 10:17 pm

dinLediim türk grupLarından bi tanesi..[ztn 2-3 tne fln dinLiorum da nese..] şarkıLarını beğeniorum vLa..
In Flames
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
In Flames

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 2:39 pm

Türkiye'de punk rock denince hatırlanacak tek grupBen çok seviyorum.Herkesin dinlemesini de isterim.(ki tabi bu zevke bağlı bişi)
Yeni albümü ''KaTiL DanS'' piyasaya çıktı.!!!!

forum : www.cilekesonline.com
Devil Of Dark
GC Fanı
GC Fanı
Devil Of Dark

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 5:07 pm

Türkiye^nin en iyi iki Rock grubundan biri Çilekeş.son albümda biraz tını yavaş olsada verdikleri mesaj güzel.çok severim.

En son Devil Of Dark tarafından Cuma Eyl. 05, 2008 4:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nyx*
Alışıyor
Alışıyor
Nyx*

MesajKonu: Geri: Çilekeş :)   Çilekeş :) Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:16 am

sevmiyorum.. güzel şarkıları var yani başta öyle geliyor ama fazla dinleyince sıkıyolar Suspect bütün şarkıları aynı

Çilekeş :)
1 sayfadaki 1 sayfası