Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?

+5
maddenmell
Shapeshifter.
GCSP
and-Lessword
metal_up_your_ass
9 posters
YazarMesaj
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Empty
MesajKonu: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 3:58 pm

Yaklaşık 3 buçuk yıl falan tv de klip izliyordum.I just wanna live çıktı.Şarkıya ve klibe aşık oldum drunken .Galiba o zman Joel'e de aşık olmuştum Laughing .Sonra araştıra araştıra dergilerde yazılarını falan bularak fanları oldum.xD
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 6:32 pm

ahaa aynen hee 2.5-3 sne once metro diye bi kanal vardı.orda gormustum i just wanna liveeeee:bu sesi sonrakı 1 sene flan ben hep dırıt dırııt dırıııı ııııttttttt.... die soler evın ıcınde gezınırdım.sonra bi kere daha cıktılar o zaman adlarını almak aklıma geldi. ve yaz dım işte o gun bu gundur hala dinlerim bu sarkıyı.

- dırıt dırııt dırıııı ııııttttttt....
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 10:43 pm

bnde I Just Wanna Live şarkısıylaa tanıdım ama ilk Food Grup olarak yazmıştım sora sonunda ismi çıkınca gc yazdım sora şarkılarını fln dergilerden bilgi fln yopladım işte ozmandan beri seviorum işte o yüsden bnde I Just Wanna Live şarkısını dierlerinden daa çok seviorum cheers Very Happy
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 12:34 pm

hııı? haa? kızım nerden hatırliim şincikxD
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 7:32 pm

I Just wanna Live..Her şarkıLarını cok severm ama bu şarkının ayrı bi yeri var..MTV'de bi I Just Wanna Live dakikaLarında tanıdım GC'yi ve JoeL'a ilk gördüüm anda vuruLdum desem yaLan oLr iLk basta nefrt ettm Very Happy 1 hafta snra GoogLe'a Joel Madden yazdıktan sonra bi geri dönüş için artık çok geçti 4 ever GC oldum..
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 7:34 pm

hehe bnmki ilk gorustu ana dedm herife bakk.neslii ay bu cok tatlııı...flnn işte..aynen 4evergc oldukk..
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 7:35 pm

ne diim i just wanna live daki joel e ben bile aşık oldum nan xD
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 3:15 pm

BEN DE I JUST WANNA LİVE'LE BAŞLAYANLARDANIM Very Happy Very Happy Very Happy
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 7:46 pm

sarkı bagmlılık yapıyo xD
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:29 pm

zaten şarkının bağımlılık yapmaması mümkün deil.yoqsa nerden gcnin fanı olcaktık da bunları konuşcaktık.gcden allah razı olsun bi gün şarkısız bırakmadı bizi.aama bu albümü ezberledik artık yeni albüm yapın... Very Happy Very Happy Very Happy
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:35 pm

eed yeni şarkılarr istoruzz Very Happy
maddenmell
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
maddenmell

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 4:21 pm

evd ama biras erken dİİLL mi yaw Very Happy
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 10:26 pm

yaklaşık iki vaya üç yıl önce i just wanna live şarkısıyla tanıdım ve çok sevdim işte dedim hayalimdeki boy-band lerden birii
http://elyphnur.spaces.live.com/
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:00 pm

su-ru_lp demiş ki:
yaklaşık iki vaya üç yıl önce i just wanna live şarkısıyla tanıdım ve çok sevdim işte dedim hayalimdeki boy-band lerden birii
confused
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 7:49 pm

-charlotte. demiş ki:
su-ru_lp demiş ki:
confused
kafa karışıklıını annıorm blue jean 2 3 yıl önceki saysında gc ye boy band dediinde aynı tepkii bnde vermştim confused confused
http://elyphnur.spaces.live.com/
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 10:08 pm

su-ru_lp demiş ki:
-charlotte. demiş ki:
su-ru_lp demiş ki:
confused
kafa karışıklıını annıorm blue jean 2 3 yıl önceki saysında gc ye boy band dediinde aynı tepkii bnde vermştim confused confused
Shocked

msn de çok güzel bi hönk ifadem vardı da..neyse..xd
dark light
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
dark light

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 6:27 pm

bi arkadaş bi şarkısını dinletmişti iyidir güzeldir diye ısrarları üzerine dinlemeye başladım
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

MesajKonu: Geri: Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?   Good Charlotte'la nasıl tanıştınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 8:27 pm

been hımmm yaklaşık 3-5 sene önce dream tv d-smart a geçmeden kanallardan klip izlemeye başlamıştım 4x4 te de Good Charlotte vardı o zamana kadar kesinlikle tanımıyordum onları ve tanıdığım ilk şarkıları da predictable tarzlarını da şarkılarını da çok beğenmiştim I love you

Good Charlotte'la nasıl tanıştınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Good Charlotte
» Good Charlotte