Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

The Rasmus

+5
Nyx*
_DontNeedEyes_
metal_up_your_ass
[LINK]IN FLAMES
__EviL__
9 posters
YazarMesaj
__EviL__
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
__EviL__

The Rasmus Empty
MesajKonu: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 5:39 pm

The Rasmus: Bu yıl Finlandiyalı grup tam tutturdu. Onları bir çeşit geceleri bir araya gelen varlıklar olarak suçlayamazsınız. Adeta yarıp geçen 5.albümleri Dead Letters ve en önde olan single'ları İn The Shadows,sanki acemi başarısı gibi oldu. The Rasmus bu yıla kadar hep ilerledi ve hak ettikleri bu uzun çalışmaların meyvelerini topluyorlar. Onların karşı konulamaz ticari başarıları boyunca Avrupa, 2005'te onların müthiş çalışmalarının kalıntılarını temin edecek Kerrang Yıllığı, Aralık 2004 Geçen yıl Helsinki'li bu genç adamlar için olağanüstüydü, her biri daha 24 yaşında olan, birlikte grup olarak 11 yıl çaldıktan sonra sonunda Avrupa'yı 5.stüdyo albümleriyle fethettiler. Albümün milyon üzeri kopyaları dünya çapında satıldı, 8 i altın 5 tane de platin ödül aldı ve top10 listelerinde de 11 ülke arasından kendi imzalarını taşıyan in the shadows 1 numara oldu ve Mtv Avrupa da en çok gösterilen video oldu. The Rasmus sonunda başardı.. Yalnız Büyük Britanya'da başlangıç single'ları in the shadows, single tabloları arasına 3.sırada girmeyi başardı ve top10 listesinde 7 hafta kalmayı başardı. 180,000 kopyadan fazla satmayı başardı ve 2004'te En Çok Satan Top20 Single listesinde yer edinenlerden biriydi. Videosu UKTV'nin Air Chart'ında 1 numaraya ulaştı. Dead Letters albümü (bu da nisanda) satışlar Platinyum; 300,000 kopyadan fazla sattı ve yılın En Çok satan Albümleri Top50 sıralamasında yer edindi. Ayrıca iki Büyük Britanya turları (biri nisan diğeri ekim)artı Haziran'da, Londra/Astoria'da birbirini izleyen iki gece için ve Uluslar Arası en iyi çıkış yapan ve en iyi single için iki Kerrang ödülü aldılar.

Ve şimdi Grammy ödülü kazanan bu dört Finli, Dead Letters albümleriyle geri döndü. Eylül'ün 12'sinde dağıtımına başlandı albümün. Hide From the Sun Helsinki temelli bu dörtlü takımın 6.stüdyo çalışmalarıydı. Kalın arajmanlarla, dikkat çeken özellikeri görüntüleyerek, yaylı çalgılar ve pianonun da ilavesiyle grubun imzası bulaşıcı karanlık rock soundu oldu ve Lauri'nin deyanık vokaliyle, muse'un içine atmış hali-drama gibi oldu sanki. Bu albüm grubun belli baskılara rağmen kolay yaptığı bununla beraber başarılı gelen hit single'ları İn The Shadows, Guilty, ve First Day Of My Life grubu en öne taşıdı ve onları dünyanın her tarafına büyük ve sadık hayran kitlelerini görmesi için taşıdı.

aLıntı...!

vaLLa Cok GzL ŞarkıLarı Bitiorm. özeLLikLe; First Day Of My Life,In The Shadows,Bittersweet,GuiLty gzL şarkıLarından Bi kaçı...!
http://www.ciks.net
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 7:03 pm

bu grubu çok sefiorm yha pek bi şarkılarını bilmem ama bildklermn hepsi çk gsl
http://elyphnur.spaces.live.com/
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 7:45 pm

Imm güzel gruptur hala in the shadows ü dinlerim.xD
_DontNeedEyes_
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
_DontNeedEyes_

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 10:19 pm

banada bikaç gün önce bi arkim önermişti bu grubu.dinLemeye başLadm.sewdim wLa..
__EviL__
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
__EviL__

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 5:45 pm

DemonicAnqeL demiş ki:
banada bikaç gün önce bi arkim önermişti bu grubu.dinLemeye başLadm.sewdim wLa..

Km Önerdh nanh Denish'm mi?
_DontNeedEyes_
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
_DontNeedEyes_

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 6:08 pm

evt..xP hatta kantinde otururken söLemişti..
__EviL__
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
__EviL__

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimePerş. Mart 27, 2008 9:45 am

Haha..! First Day Of My Life dinLiodunuz orda nanh bende vardım...!

En son __EviL__ tarafından Salı Nis. 22, 2008 8:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_DontNeedEyes_
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
_DontNeedEyes_

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 11:28 am

Very Happy Very Happy Razz eft..! ama ben sonra denize gc aç dedim..denizde gitti the truth u açtı..bende tabi duyguLandım.. son ders ondan durgundum.. geek
Nyx*
Alışıyor
Alışıyor
Nyx*

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 11:05 pm

__EviL__ demiş ki:

vaLLa Cok GzL ŞarkıLarı Bitiorm. özeLLikLe; First Day Of My Life,In The Shadows,Bittersweet,GuiLty gzL şarkıLarından Bi kaçı...!

harbiden süper şarkıları Very Happy son çalmaya çalıştığım var ya The One I Love.. onu da çok sevdim ama In the Shadows'a değişmem Wink
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 1:09 pm

CannibaL CorpsE demiş ki:
Imm güzel grup hala in the shadows ü dinlerim.xD
PunKer AlieN
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
PunKer AlieN

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 12:04 pm

hobaaaa kaçar mı hayatımın grubu yaaa bütün şarkılarını ezbere bilirim benim için önce rasmus sonra good charlotte gelir cheers
The Angel In The Hell...
Alışıyor
Alışıyor
The Angel In The Hell...

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 5:48 pm

eskıden ark. cevresndn dolayı mıdır nedır bayıla bayıla dınlerdık Razz
sımdı suratlarına bakmyrm Rolling Eyes
dark light
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
dark light

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 6:50 pm

eskiden de dinlerdim hala da dinlerim bu finliler vazgeçilmez Cool

The Rasmus
1 sayfadaki 1 sayfası