Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeni Kurallar!

+6
>ELİF<<3
rEaL mAddEn_SeLdA
and-Lessword
In Flames
Shapeshifter.
metal_up_your_ass
10 posters
YazarMesaj
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 12:24 am

Akadaşlar bu konuyu mutlaka okuyun.
Görüyorum ki(Deniz^de görüyo).
Hep serbest alana yöneliyorsunuz.
Fotoğraflar ekleyin.Yazı bulun video bulun.
Biraz Gc^ye yönelin yav.
İmzalar büyük olmayacak.
Kesinlikle Türkçe^ye özen gösterilecek k yerine q ş yerine s falan olmayacak.
Bunlara uymadığınız takdirde uyarı alacaksınız.
Banlanmaya kadar giderde bu.Sırf smili ile cevap vermek yada evet hayır yok Exclamation .
Serbest alana çok yönelirseniz kilitlenecek What a Face .
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 12:27 am

Ya arkadaşlar işiniz gücünüz yok, serbest alan triyakisi oldunuz. Bu arada ''evet.'' gibi ceaplarda silinecek. What a Face
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 12:31 am

Beğendiniz gc videoları falan olur hiç merak edipte bakmıyomusunuz ya.Çeviriler yapın.Çeviremiyorsanız bana yazın çeviryeim.Birşeyler yapalım.Site resmi fan sitesi olursa böyle hiç olmaz.Biraz disiplin olması lazım.Özellikle imla konusunda.İlla kompozisyon yazar gibi yazın demiyoruz en azından Türkçe yozlaşmasın. Exclamation

he az önce unuttum ekliyorum başlık açarkende küçüklü büyüklü hepsi küçük hepsi büyük harf olmasın.
In Flames
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
In Flames

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 3:45 pm

O zaman yaşasın Türkçe'miz !!! cheers
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 5:02 pm

Grupta faaliyet olmayınca biz neyapalım Evil or Very Mad Evil or Very Mad .. Kafamızdan haber yapamayız herhalde.. Ben de çok rahatsızım siteye bi giriyorum haberler resimler hep boş,serbest alan maşaallah full çekiyo...Magazin haberlerini koyalım mı??.....

Türkçe olayına gelince teşekkürler ama s lerime kıymasaydınız barixD(xD yasak mı:S )
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 5:07 pm

aslı haklı gc ile ilgili haber falan yok yani kusura bakmayın..gidip parisle benjinin nicole harlow joel üçlüsünün haberlerinide buraya haber diye koyamam ben...ayrıca gc videolarıda ne koyabilirizki onlar eskide kaldı yeni gc videolarıda yok..ama isterseniz magazinel bi video koyarım mutlu olacaksanız.
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 7:16 pm

Ya illa bişeyler uydurun falan demiyoruz sadece adminler ilgilenecek diye birşey yok.Ne bileyim geliyorum bakıyorum serbest alandaki konular 30 sayfa 20 sayfa video koyuyorum haber koyuyorum bakan yok.
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 10:27 pm

yha bisi sölıcem bnm alıskanlık bn ş lerı s yaparm yada i lerı ı yaparm bu kdr kural fazla ayrca serbest alana yorum yazmamız szi rahatsz edıo mu bnce sze bı zararı yok brakn da takılalm
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 11:05 am

CannibaL CorpsE demiş ki:
Ya illa bişeyler uydurun falan demiyoruz sadece adminler ilgilenecek diye birşey yok.Ne bileyim geliyorum bakıyorum serbest alandaki konular 30 sayfa 20 sayfa video koyuyorum haber koyuyorum bakan yok.

Ben zaten neredeyse bütün gün sitenin başında öylece oturuyorum konuları tek tek geziyorum,bakıyorum.. Mod olarak ilgileniyorum yani anladığım kadarıyla.. Videolar zaten bildik videolar eski videolar ne diyelim.Haberler de Nikol Paris haberi......
Ben isterdim ki hep konser haberleri olsun yeni albüm haberleri olsun..ne biliyim..off...efkarlandım geek
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 12:14 pm

Geçen gün Yunanistan konserini koydum kaç kişi baktı bakanlara lafım yok yada sen sen falan ayırt edemem.Türkçe^yi msn de istediğiniz kadar batırın ona lafımız yok.Alışkanlık meselesine gelince bizde msnde nadir de olsa el alışkanlığı kısaltma falan yapıyoruz.Kısaltma fazla önemli değil.Ona laf yok anlaşılır olduğu takdirde.Ama Türkçe karakterler kullanmaya özen gösterelim.Bakıyorum bazen mesajlara hiçbir şey anlaşılmıyo.Türkçeden kastım bu.Serbest alan konusuna gelince de beni yada Deniz^i rahatsız etmiyor.Ama şu yönden etmiyor bizde yazıyoruz serbest alana hadi yazmasam neyse de.Bazen oyun falan kalmıyo direkt muhabbete geçiliyor.Ve bazen sırf smili konuluyor.Bizi rahatsız eden bu.Zaten biz o mesajları silcez bunu da yazayım yeri gelmişken.Yoksa istediğiniz konuya mesaj atın ilgilendirmez.Bizim kızdığımız şeylerin geneli bunlar.

Böyle giderse de siteyi bırakıcam.Bi siteyi yönetemiyorsam bırak hiç yönetmeyim. Yeni Kurallar! 599905
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 12:33 pm

CannibaL CorpsE demiş ki:
Geçen gün Yunanistan konserini koydum kaç kişi baktı bakanlara lafım yok yada sen sen falan ayırt edemem.Türkçe^yi msn de istediğiniz kadar batırın ona lafımız yok.Alışkanlık meselesine gelince bizde msnde nadir de olsa el alışkanlığı kısaltma falan yapıyoruz.Kısaltma fazla önemli değil.Ona laf yok anlaşılır olduğu takdirde.Ama Türkçe karakterler kullanmaya özen gösterelim.Bakıyorum bazen mesajlara hiçbir şey anlaşılmıyo.Türkçeden kastım bu.Serbest alan konusuna gelince de beni yada Deniz^i rahatsız etmiyor.Ama şu yönden etmiyor bizde yazıyoruz serbest alana hadi yazmasam neyse de.Bazen oyun falan kalmıyo direkt muhabbete geçiliyor.Ve bazen sırf smili konuluyor.Bizi rahatsız eden bu.Zaten biz o mesajları silcez bunu da yazayım yeri gelmişken.Yoksa istediğiniz konuya mesaj atın ilgilendirmez.Bizim kızdığımız şeylerin geneli bunlar.

Böyle giderse de siteyi bırakıcam.Bi siteyi yönetemiyorsam bırak hiç yönetmeyim. Yeni Kurallar! 599905

ya iyi ama siteyi brakcam demene de gerek yok bz yönetemiosun demedk bnce braz daha az kural koymalısınız tmm sadece simil koymak bncede sacma ama ayrıca anlaşılır olunca sorun olmuosa bnm için sorun yok çünkü büyük ihtimalle benim yazdıklarım anlaşılıodr . ayrıca bnde diğerlerine katılıyorum siteye koyıcak cok fazla haber yok ama koyduğunuz haberlere de bakıyorum bunu kendi adıma söylüorm kavga cıksın da istemiorm Rolling Eyes sadece düşüncelerimi yazıyorum.
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 12:41 pm

Ya tamam ben kişi belirtmiyorum sana da lafım yok bi ara imzan çok büyüktü.Kaldırdın oldu bittii.Herkese sen şunu yaptın sen bunu yaptın demiyorum.Yapanlar alınır üstüne zaten.Serbest alana yazın ama kaynatmayın msn ortamı olmasın.Büyük ihtimal bırakcam da siteyi açıkca belirteyim.
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 2:13 pm

yo hayır bırakma siteyi ben senin adminliginden memnunum ne alaka şimdi siteyibırakmak onu anlamadım.. birde ben sitenin kuralları da bence hiç abartılı değil.
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 2:27 pm

Ama bunlara devam ederseniz gerçekten bırakırız siteyi. Yeni Kurallar! 599905
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 4:18 pm

BU MESAJINIDA SİLİYORUM. KAVGAYA SEBEP OLAN MESAJLAR SİLİNİYOR. EN AZ 1 KERE OKUSAYDIN BELKİ ÖYLE BİŞEY YAPMAZDIN. TAMAM SELDA ANLADIK. SANA HESAP VERME GİBİ Bİ NİYETİMDE YOK AMA BU YAPTIĞIN SAYGISIZLIK. SAY-GI-SIZ-LIK.
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 4:21 pm

senin benm mesajımı silmen saygısızlık aslında.mantıklı cevaplar bekliyorm artık sizden.NOKTA
İSTERSEN BUNUDA SİL.. Very Happy
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 4:22 pm

BEN BURDA SİTE İÇİN G*TÜMÜ YIRTARKEN SEN OTURDĞUN YERDEN BANA LAF MI ATMAYA ÇALIŞIYOSUN? ÖYLE OLSUN.
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 12:41 pm

zaten ben yeterince koyuyorum videoda olsun resimlerede olsun koyuyorum eskide olsa yenide olsa yinede koyuyorum evet biraz fazla olmuş kurallar
Devil Of Dark
GC Fanı
GC Fanı
Devil Of Dark

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 9:07 am

çok haklı kurallar koymuşsunuz.özellikle Türkçe'yi doğru kullanma konusu...
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 1:20 pm

gülşah, deniz brakmayn siteyi sacmalamayn yha bzm (kndi adma konısıım bnm) szden sıkayetm yok bn slemştm ssölceklerimi cvbını da verdi gülşah anlaştk bna göre sorun da yok bnce kmse sorun cıkarmasn
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 8:17 pm

anam ne gergin bi ortam burası. nan ne bırakması siteyi fln saçmalamayın siz bırakırsanız sitenin ne anlamı kalır. bn sen istedin die üye oldum gülşah yapma gözünü sevem. kurallarda çok yerli yerinde ayrca.
http://elyphnur.spaces.live.com/
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 7:29 pm

evet kurallarımız çok güzel.
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

Yeni Kurallar! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Kurallar!   Yeni Kurallar! Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 8:23 pm

haa o zamn benm sey de curuo o zamn:
ben de dikkat etmek zorunda kalıyorum(çok kasıyor yaa)

Yeni Kurallar!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Paris Yeni Sevgili Buldu