Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Billy Martin

+10
In Flames
and-Lessword
ela_billy
lost_good
>ELİF<<3
GCSP
Pulling Teeth
Shapeshifter.
rEaL mAddEn_SeLdA
metal_up_your_ass
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Billy Martin Empty
MesajKonu: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 11:27 pm

Asıl Adı: William Dean Martin
Doğum Tarihi: 15 Haziran 1981

Billy Martin Good Charlotte’ta gitar ve keybord görevini üstleniyor.Billy Martin Model isminde bir gitarı bulunmaktadır

Sevdiği gruplar ve sanatçılar: Silverchair, Green Day, Nirvana, Michael Jackson, Incubus, Deftones, Lit, Linkin Park, Orgy ve Korn..

Billy’nin sözlerinden
“Bir dergiyle insanları eğlenebilecek güzel bir röportaj yapıyorum. Tamam ama soruyorlar: ‘En sevdiğiniz 5 Punk albüm?’ Aman Tanrım!”
“Punk müzik hiç dinlemedim. Punk Müzik hiç sevmedim. İnsanlarbizim ne kadar gerçek punk olduğumuzu tartışıyorlar! Sanki onlara gerçek bir punk grubu olduğumuzu söylemişiz gibi!”

Arkadaşı Steve Sievers ile birlikte Level 27 isimli bir giyim mağazası bulunuyor.

Lakabı:Lil Billy
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 3:46 pm

billyide seviyorum nede olsa gc den biri...bu çocukların herbirinin bende ayrı bir yeri var.... Very Happy
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 4:07 pm

anti-biLi yine söylüyorum bıktım bu çocuktan (diyene bak XD) lol!
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 4:38 pm

denrank<3 demiş ki:
anti-biLi yine söylüyorum bıktım bu çocuktan (diyene bak XD) lol!

hue dusuncelerımı okumussn =) bı ara kucuk kardesım aşıktı buna sınır oluodm xD gcnın en sevmedıgm uyesı dean ı saymassak..
http://simpleplanfan.megabb.com
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 4:47 pm

eee üü kaLdım nese pauauhahahaha lol! lol!
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 7:22 pm

neden sevmiyosunuz billy i ya Shocked iiibiri aslında ama biraz soğuk...belkide ondan böle diyosunuz..
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 8:59 pm

mtv de GC yi vermişlrdiya turnelerini fln gösteriolardı iştee ordada Billy Amerika kurallarını öretiodu öpme deilde el sıkışalımm fln diodu blkii izlemişinizdir Very Happy

En son tarafından Çarş. Şub. 06, 2008 9:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 9:02 pm

evet izlemiştim çok aptalcaydıı..kndi kurallarına bağlı biri soğukk biri.ama bu onun kötü olduğu anlamına gelmez....sadece biraz kuralcıı Very Happy
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 9:07 pm

rEaL mAddEn_SeLdA demiş ki:
evet izlemiştim çok aptalcaydıı..kndi kurallarına bağlı biri soğukk biri.ama bu onun kötü olduğu anlamına gelmez....sadece biraz kuralcıı Very Happy
eed odaa tatlııı
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 9:40 pm

hıh ve yuh diyebilirim size hiç anlamıyosunuz yha peaauahahah lol! merweye sorsak kendiside bıktı ondan lol! merwe nerde nan Neutral
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 8:03 pm

billy iyi ama soğuk gelio Rolling Eyes kötü diil iii yha seviom onu da tip de var OFF NOLUO BNA YHA TUHAFLASTM SON GÜNLERDE pale pale
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 8:35 pm

Biraz havalı yaa bi konserde notaları yanlış çaldığı için Benji onu uyardı oda kabullenmedi. Evil or Very Mad
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 8:54 pm

ben biliyorum izlemiştim onu.ama o şakaydı.ayrııca kabullenmemesi çok doğru..benji ilk önce kendisine baksın.... Very Happy
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 9:45 pm

benjiye laf yok lütfenn lol! lol! lol! lol! lol!
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 9:53 pm

avukatısın galibaaa lol! bende benjiyi seviyorum ama bu aralar ona sinirlenme nedenim var bunu bilenler bilirr Very Happy
lost_good
GC Fanı
GC Fanı
lost_good

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 3:34 pm

BOŞVER ARTIK ONU KAFANA TAKMA O BAŞKA ŞEYLERLE İLGİLENSİN.BAŞKA ÜLKELERE GİTMEK İSTESİN.BU DAVRANIŞI ONUN TÜRKİYEDEKİ FANLARINA DEĞER VERMEDİĞİNİ GÖSTERİR.SON ALBÜM ÇIKTIĞINDAN BERİ DEĞİŞTİĞİNİ GÖZLEMLEDİM(BENCE)...PEK Bİ SOĞUK OLDU...AMA BİZE DEĞER VERMEMESİ BİZİM SUÇUMUZ DEĞİL...KENDİ KAYBEDER

NEYSE BİLLYE GELELİM.BİLLYİ BAŞARILI BİR GİTARİST OLARAK GÖRÜYORUM.FAKAT DİĞER GRUP ÜYELERİYLE KIYASLANDIĞINDA DAHA ÇEKİMSER VE DAHA MESAFELİ.AMA SONUÇTA GOOD CHARLOTTE'A YILLARINI VERMİŞ BİRİ.BU YÜZDEN SAYGIYI HAK EDİYO O.
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 2:39 pm

ewet yaaa.gerçekten biraz soğuk davranıyo hatta bayağı.ama yinede bence billy gcden en hisli kişi.yani ben öle düşünüyom lol!
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:40 pm

lost_good demiş ki:
BOŞVER ARTIK ONU KAFANA TAKMA O BAŞKA ŞEYLERLE İLGİLENSİN.BAŞKA ÜLKELERE GİTMEK İSTESİN.BU DAVRANIŞI ONUN TÜRKİYEDEKİ FANLARINA DEĞER VERMEDİĞİNİ GÖSTERİR.SON ALBÜM ÇIKTIĞINDAN BERİ DEĞİŞTİĞİNİ GÖZLEMLEDİM(BENCE)...PEK Bİ SOĞUK OLDU...AMA BİZE DEĞER VERMEMESİ BİZİM SUÇUMUZ DEĞİL...KENDİ KAYBEDER

NEYSE BİLLYE GELELİM.BİLLYİ BAŞARILI BİR GİTARİST OLARAK GÖRÜYORUM.FAKAT DİĞER GRUP ÜYELERİYLE KIYASLANDIĞINDA DAHA ÇEKİMSER VE DAHA MESAFELİ.AMA SONUÇTA GOOD CHARLOTTE'A YILLARINI VERMİŞ BİRİ.BU YÜZDEN SAYGIYI HAK EDİYO O.
katılıom yaa kendi kaybeder (Benj) cheers Very Happy
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 8:11 pm

üfhh noldu benj e annamadım nese konu daalmasın...
bili sıcak gelmio artık souk insan flower lol!
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 10:26 pm

canım ben sana daha sora benjiye ne olduğunu anlatırım...eee tabi uzun süredir yoktun sen kankii.neler oldu bi bilsen Crying or Very sad
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 2:00 am

BEN BİLİYOM NOOLDUĞUNU AHH BENJİ AHH
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 1:52 pm

off yaa o kdrda msj yazmıştıkk yaaaa Sad Benj'den beklenmicek bi hareketti buu Sad Sad
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 2:36 pm

lost_good demiş ki:

buna ınanamıorm ama soyledıklerıne kelımesı kelımesıne katılıyorum Shocked
http://simpleplanfan.megabb.com
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 2:44 pm

BENCE ÖYLE DÜŞÜNME YHA...ASLINDA BENJİYE KIZDIĞI İÇİN ÖYLE YAPIYO.BEN ONLA MSNDE KONUŞTUM ZATİ.YHANİ ASLINDA BENJİ EN SEVDİĞİ GC ÜYESİYMİŞ AMA ŞU OLAY VARDI YHA HANİ HEPİMİZİN YIKILDIĞI.BÜTÜN HERŞEYİN ÜSTÜNE O DA EKLENİNCE KIZ ARTIK BUNALIMA GİRMİŞ.YOKSA GCYE KARŞI Bİ GICIKLIĞI YOK.ZATEN BENJİ O KADAR ÇOK SEVMESE RESMİNE KOYMAZDI DEMİ.ZATEN ARTIK BU SİTEYE GİRMİYCEKMİŞ...AYRICA ÖYLE BİR DURUM OLSA BU SİTEYE GELMEZDİ... lol! lol! lol!
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Billy Martin Empty
MesajKonu: Geri: Billy Martin   Billy Martin Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 11:07 pm

evet onun bir kötü niyeti yoktu çünkü bunu iyi biliyorum o benim kuzenim yani lost_good..buraya gelmesinin sebebi ise benim ısrarımla..hatta ben istedim diye gc fanı olmamasına rağmen gc sitesine mesaj attı resmi siteye sırf benim için ..onların gelmesini istedğim için eğer gc ye bi gıcıklığı olsaydı bunu yapmazdı.burada onu suçlayan kişilerin belkide official sitede ne olduğundan bile habersizdii ama o biz fanlar için 100 defa mesaj atmış biri.bana bu iyiliği yaptığı içinnnnnn minettarım.öyle kötü düşünen biri değildir..evet belki bu grubun fanı değil ama lütfen anlayışlı olun bu grubun fanı olmasada benjiyi seviyo o..aşk konularına girmek istemezdim ama onun yaşadıklarını ve benim yaşadıklarımı bi biz biliriz bide allah bizimkisi olağanın dışında bir sevgi....hele benimki ne kadar joelu unutmaya çalışsamda gc nin fanı olduğum için unutamıyorum...iste cansuda yani lost_good da benjiyi çokseviyor...tıpkı benim gibi..bazen o üzgün olduğunda hep kendimi suçlu hissediyorum Crying or Very sad keşke benjiden good charlotte dan bahsetmeseydim diye ama ne yazıkki aşık oldu..ve yaşadığı yükü henüz bu yaşta kaldırıcak değill...canımm kuzenimmmm hadi gel bize biraz ağlayalımm içim dolu yineee Crying or Very sad (bu arada çevreye verdiğim rahatsızlık nedeniyle özürr)

Billy Martin
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Billy Resimleri
» Billy ve Linzi