Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dean Butterworth

+7
ela_billy
lost_good
>ELİF<<3
Pulling Teeth
rEaL mAddEn_SeLdA
GCSP
metal_up_your_ass
11 posters
YazarMesaj
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 11:28 pm

Asıl Adı: Dean Butterworth
Doğum Tarihi: 26 Eylül 1976

Dean Butterworth davul çalmayı 13 yaşında öğrenmeye başladı.Mayıs 2005′te Good Charlotte’ta yaşanan davul problemi üzerine geçici olarak grupla çalmaya başladı ve Mart 2007′de Good Charlotte grubunun yeni davulcusu olduğu açıklandı.

Good Morning Revival albümünde davulları Dean Butterworth çaldı.2 ay sonra Good Charlotte ile kendi ülkesi olan İngiltere’nin Manchester şehrindeki konserde Joel onun yeni davulcuları olduğunu duyurdu
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 4:23 pm

keşke bizim ülkede açıklasaydıı Very Happy
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 3:49 pm

ohaaa 13 yaşında.. Shocked boşuna bu kadar ii çalmıyomuşş.adamdan yetenek fışkırıyo..gc yede bölesi yakışır..good charlotte ın bu fırsatı kaçırmaması iyi olmuş deanı severim..
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 4:41 pm

Pek alısamadım ben ya..
http://simpleplanfan.megabb.com
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 6:25 pm

çok sevemedm bn yhaa
lost_good
GC Fanı
GC Fanı
lost_good

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 3:42 pm

YENİ GELDİĞİ İÇİNDİR.BENDE LOSTPROPHETSDEKİ ILAN RUBBİNE ALIŞAMAMIŞTIM.AMA ŞİMDİ ÇOK SEVİYORUM.İYİ Bİ ÇOCUK.

DEAN DA O KADAR KÖTÜ DEĞİL BENCE.ADAM O KADAR SANATLA UĞRAŞMIŞ HAKKINI VERMEK LAZIM... cyclops
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 2:02 am

BENCE DEAN GİBİ BAŞARILI Bİ USTANIN GCYE GELMESİ BİLE BÜYÜK Bİ GELİŞME...
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 12:14 am

ela_billy demiş ki:

Ne demek istiyosun sen ya Suspect .Resmen burda Gc'ı aşşağılıyosun.Açıkcası ben senin gc fanlığından şüphe duyuyorum What a Face .Ben bu mesajını Gc'a hakaret olarak sayıyorum.Madem aşşağılıyosun fan sitesine yazma What a Face .Pek belli etmem ama Gc'a olan sevgim bi farklıdır bu mesajı kim atarsa atsın cevabım çok ağır olur tamam mı?Mesajını da silmiyorum ibret olsun fanlık bu mu ya? Neutral
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 12:44 pm

CannibaL CorpsE demiş ki:
ela_billy demiş ki:

Ne demek istiyosun sen ya Suspect .Resmen burda Gc'ı aşşağılıyosun.Açıkcası ben senin gc fanlığından şüphe duyuyorum What a Face .Ben bu mesajını Gc'a hakaret olarak sayıyorum.Madem aşşağılıyosun fan sitesine yazma What a Face .Pek belli etmem ama Gc'a olan sevgim bi farklıdır bu mesajı kim atarsa atsın cevabım çok ağır olur tamam mı?Mesajını da silmiyorum ibret olsun fanlık bu mu ya? Neutral

bncede gülşahcım haklısın cok fazla aşağılamıssın gc yi .. bunu baska bi siteye yazsan bu kdr tepki almazsn ama bunu yazdğn yer gc fan sitesi...AYIP...
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 5:44 pm

Pulling Teeth demiş ki:
Pek alısamadım ben ya..
aynen bende
http://elyphnur.spaces.live.com/
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 6:14 pm

ela_billy demiş ki:

Gülşah Ela o mesajı atalı çok olmadı mı? Very Happy Tamam Dean'ime de ( xD ) laf ettirmem GC'ye de ama geç bi cevap oldu sanki... Very Happy
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 6:22 pm

Eternal Silence demiş ki:
ela_billy demiş ki:

Gülşah Ela o mesajı atalı çok olmadı mı? Very Happy Tamam Dean'ime de ( xD ) laf ettirmem GC'ye de ama geç bi cevap oldu sanki... Very Happy

Ben o mesajı yazdıktan bi kaç gün sonra yazmıştım zatti.
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 9:26 pm

ya butterworth un anlamı ne ya tahmin ettiğim şeyse eer?!xD
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 4:15 pm

arkadaşlar bu sitedekiler için (yani bizim için) gc çoooooooooooooook değerli ama dünya nüfüsuna baktığımızda şimdi metallica ile gcyi karşılaştırsan bir çok insan metallica diyecek doğal olarak...sonuçta dean metallicada çalmış bi insan.böyle bi insanın gcye gelmesi gcyi yücelten bi gelişme değilmi sizce???mesajım tamamen yanlış anlaşılmış ve ben bunu yeni görüyorum....ama sizde haklısınız tabi metallicada çalmış bi bateristin gcye gelmesi çok güzel yazmam gerekirdi dışardan bakınca ne kadar yanlış anlaşıldığını gördüm zaten...o yüzden özür dilerim bundan sonra yanlış anlaşılacak mesajlar yazmam bende...zaten o mesajı yazalı yıl oldu nerdeyse
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 3:43 pm

26 Eylül
Dean Butterworth Davdra0lu8
Dean Butterworth Dogumgunu10009pastaix1
"seni seviyoruz falan feşmekan xD "

(kimsede hatırlamamış Dean Butterworth 55077144xt2 )
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Dean Butterworth Empty
MesajKonu: Geri: Dean Butterworth   Dean Butterworth Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 6:52 pm

and-Lessword demiş ki:

26 Eylül
Dean Butterworth Davdra0lu8
Dean Butterworth Dogumgunu10009pastaix1
"seni seviyoruz falan feşmekan xD "

(kimsede hatırlamamış Dean Butterworth 55077144xt2 )

Gcstate e baktığım için gördüm ama siteye kimse girmediği için koyma tenezzülüne girişmedim Dean Butterworth 599905 .

Dean Butterworth
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dean Resimleri