Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavgalar...!!!

+7
metal_up_your_ass
>ELİF<<3
lost_good
Shapeshifter.
GCSP
rEaL mAddEn_SeLdA
Pulling Teeth
11 posters
YazarMesaj
Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:07 pm

Arkadaslar kavga cıkaran mesajları(kendımınkıler de dahıl)dırek sılıyorum..Bu konudan rahatsız olan varsa soylesın adminlik konusunda bıraz acemıyım fıkırlere açıgım =)
http://simpleplanfan.megabb.com
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:16 pm

EVET BUNU KABUL ETMEN GÜZEL DOĞRUSUNU SÖYLEMEK GEREKİRSE GERÇEKTEN ACEMİSİN Very Happy AMA BU SORUN DEĞİL SADECE OLAYA MANTIKLI BAKMAN GERKİYOR.MESELA Bİ ADMİN OLARAK ÜYELERDEN BİRİNE KOMİKSİN DEMEN,SEN GERÇEKTEN FANMISIN DEMEN ACEMİLİK ÖRNEĞİ...BURAYA ÜYE OLMUŞSA DEMEKKİ FAN..SEN TARTIŞAN KİŞİLERİ SAKİNLEŞTİRMELİ VE YAZILAN YAZILARIN YANLIŞLARINI HER İKİ TARAFADA SÖYLEMELİSİN . YANLIŞ ANLAMA ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM DEDĞİN İÇİN BÖYLE YAZIYORUM ZATEN ADMİN DEDİĞİN ELEŞTİRİLERE AÇIK OLMALI.MESELA Bİ YER ACAYİP DİKKATİMİ ÇEKTİ SENİN YADIĞIN Bİ YAZI YÜZÜNDEN BİR ÜYE BUNDAN GÜÇ ALARAK DAHA KÖTÜ ŞEYLER YAZMIŞ.ÖRNEĞİN SEN GERÇEKTEN FANMISIN DEDĞİN İÇİN BAŞKA BİR ÜYE YAZDIĞIN YORUMUN ALTINA GÜÇ ALARAK HADDİNİ AŞAN KELİMELER YAZMIŞ...SENİN TARAF TUTMAMAN GEREK.HAKLI OLANIN YANNDA OLSAN BİLE BUNU BELLİ ETME..ÇÜNKÜ ADMİN BENİM YANIMDA BANA BİŞEY OLMAZ DİYEREK DAHADA İŞ ÇIĞRINDA ÇIKABİLİR...YANİ SENİN İŞİN HAKLIYI SAVUNMAK DEĞİL HER İKİ TARAFIDA UYARMAK...BENDEN Bİ ARKADAŞ TAVSİYESİ....YANİ KISACASI SEN KENDİNİ AVUKAT DEĞİLDE HAKİM OLARAK DÜŞÜNMELİSİN... Wink
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:34 pm

eed yaa ama burası kavga sitesi mi Fan sitesi mi belli deillll bunlardan...!!
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 7:47 pm

o kadar kavga oömuyo ya :S yoksa olyomu Very Happy
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 10:20 pm

evet canım maalesef oluyo..birileri buraya kavga çıkarmaya gelmiş..stres atmak istiyosan git sabah programlarına burda ne işleri var anlamış değilim.
lost_good
GC Fanı
GC Fanı
lost_good

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 11:33 am

EVET İYİ OLUR ŞU KAVGALI KONULARIN SİLİNMESİ ZATEN BU BENİM BU SİTEDE SON AÇIK OLUŞUM...SADECE SENDEN ŞU LOSTPROPHETS KONUSUNA BAKMANI İSTİYORUM...CEVAP YOLLA MUTLAKA....LÜTFEN.......ZATEN GERÇEK SANATÇIYA DEĞER VERİLMEYEN BİR SİTEDE DAHA FAZLA DURAMAM...KULLANICI ADIMI BİR DÜŞÜN.SÖYLİYİM=LOST'PROPHETS_GOOD'CHARLOTTE...BİRAZ SAYGI...
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: özür   Kavgalar...!!! Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 2:20 pm

BEN İLK BASTA BENJİYE ASKIM GİBİ İFADELER KULLANDIM UYARDINIZ SONRA ÖZÜR DİLEDİM VE YİNE ÖZÜR DİLİYORUM SONRA BÖYLE İFADELER KULLANMADIM ZATEN
YAPTIĞIM ANKETE DE GELİNCE BU SİTEYE ÜYE OLUP SP Yİ SEVENLER ONUN FANI OLANLAR AMA GC Yİ DE SEVDİĞİ İÇİN BU SİTEYE ÜYE OLMUŞ OLANLAR OLABİLİR DİYE O ANKETİ YAPTIM EĞER İSTENMİOSA KALDIRIN
BN İSTENMİYORSAM SÖYLEYİN BNDE BU SİTEYE BİR DAHA GİRMEYEYİM
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 2:40 pm

ya arkadaşlar noluyo ya aşırı tepki gösteriyorsunuz kimsenin kimseye gıcıklı yokki!!!
kimsede gitmesin burdan...ufak tefek şeyleri abartıyorsunuz..yok benji yok gc yok lostprophets..aşın artık bunları..boşverin ya...hadi barışın bakimmmm Very Happy lol!
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:31 pm

yha iimisn sen elif affraid kendine gel Evil or Very Mad siliyorum mesajını yahhh silent
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 9:28 pm

çok ii konuştun Selda Very Happy
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 10:38 pm

Arkadaşlar görüyorum ki sitede ufak atışmalar var bunu en aza indirin lütfen.
Siz laf atmassanız kimse atmaz bunuda unutmayın.
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 1:54 am

>ELİF<<3 demiş ki:
BEN İLK BASTA BENJİYE ASKIM GİBİ İFADELER KULLANDIM UYARDINIZ SONRA ÖZÜR DİLEDİM VE YİNE ÖZÜR DİLİYORUM SONRA BÖYLE İFADELER KULLANMADIM ZATEN
YAPTIĞIM ANKETE DE GELİNCE BU SİTEYE ÜYE OLUP SP Yİ SEVENLER ONUN FANI OLANLAR AMA GC Yİ DE SEVDİĞİ İÇİN BU SİTEYE ÜYE OLMUŞ OLANLAR OLABİLİR DİYE O ANKETİ YAPTIM EĞER İSTENMİOSA KALDIRIN
BN İSTENMİYORSAM SÖYLEYİN BNDE BU SİTEYE BİR DAHA GİRMEYEYİM

bence böyle konuşma elif (istemiyosa kaldırın şeklinde).sen niye kendini acındırıyon ki...lütfen arkadaşlar artık şu kahrolası kavgaya son verin.B-U-R-D-A B-A-R-I-Ş V-A-R OKEY?KIZ ZATEN ARTIK GİRMEYECEKMİŞ...LÜTFEN BÖYLE YAPMA... lol!
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 2:39 pm

uy anamm tartısmayın iyi gecinip birbirimizi kollamamız lasım.gc ye olumsuz yorum yazan adamlar gibilerine karsı savas acalım.bu siteye üye oluyorlarsa demekki grubumuza sahip cıkıolar demek destek oluyolar demektir.tartısmayın. GC için de bizim içinde zor bi donem, sinirler gergin.ben grubumu karı kız haberlerıylşe degil de basarısıyla müzigiyle konusulsun isterdm ama olsun. ben eminim ki GC eski haline donucek.cunku:

ROCK 4EVER.. Twisted Evil Twisted Evil lol!
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
Nyx*
Alışıyor
Alışıyor
Nyx*

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 10:08 am

bence bu konuda Adminlere görev düşmüyor. yani şu anlamda dedim: eğer üyeler, kavganın içindekiler biraz saygı gösterirse hiç bir müdahaleye gerek kalmaz. sorun bizde yani Razz neden yoralım ki Adminleri değil mi ? Razz açmışlar siteyi ne güzel Very Happy
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 10:13 am

artık kavga yok zaten kimse birbirine sataşmıyo.Dime Millet!?!?..
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 12:18 pm

eed artık kavga yok Wink
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 6:05 pm

HERKES YAŞININ GEREKTİRDİĞİ ZEKAYA GÖRE KONUŞURSA NEDEN KAVGA OLSUN Kİ? Cool YANİ YOK KAVGA Wink
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 10:14 pm

Seldaaa xDxD....
Bu araalr pek kavga olmuoy zaten. Çok iyi böyle devam... Very Happy
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 8:21 pm

bu lafı kimse üstüne alınmasın ortaya atıorm

kavga olmaması için herkes birbirlerinn görüşlerine saygılı olsun ben istediğim düşünceyi saygılı olmak şartıyla burada belrtirim kimsede karışamaz karşı çıkan çıkar bnde ona karışmam olur biter gerginlik olmazz bnce. zati bn pek agresif biri diilimdir. kolay kolay kavgaya girişmem sanal alemde (ama gerçek hayatta hemen gaza gelirim)
http://elyphnur.spaces.live.com/
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

Kavgalar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kavgalar...!!!   Kavgalar...!!! Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 7:25 pm

be nhiç kavgacı değilimdir.biri bana bişi desin ben hiç alınmam ama böyle karşımda gözlerini yuvarlicaklar, saçlarını savurucaklar,yhaaa diyicekler.. tutamazsınız beni o zaman:lol!:

Kavgalar...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası