Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

His Infernal Majesty

+6
[LINK]IN FLAMES
__EviL__
Shapeshifter.
ela_billy
metal_up_your_ass
||bNg.vHv||
10 posters
YazarMesaj
||bNg.vHv||
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
||bNg.vHv||

His Infernal Majesty Empty
MesajKonu: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 10:50 pm

Finlandiyalı Ville Valo,Linde Lindström ve Mige Amour tarafından 1991 yılında kurulan bir alternatif rock grubudur.Asıl adları '' His Infernal Majesty '' olan grup tepkiler alınca HIM olarak kısalttı.Baslarda Black Sabbath,Depeche Mode,Kiss gibi grupların coverlarını yapan HIM 1992 'de ilk demo Witches and Other Night Fears cıkartmıslardır.Tek kopyasının Ville Valo ' nun elinde oldugu söylenir.1995 sonlarına dogru 2.demo olan This is Only the Beginning 'i cıkarttılar.100 kopyası yapıldı ve Helsinki 'de özel secilen müzik marketlerine satıldı.1996 'da 666 Ways to Love Prologue albümünü cıkarttılar ve Finlandiya 'da 1000 albüm kopyası sattı.1997 'de ilk stüdyo albümlerini cıkartarak devam ettiler.

ALBÜMLERİ
Greatest Lovesongs Volume.666
Razorblade Romance
Deep Shadows And Brilliant Highlights
Love Metal
And Love Said No
Dark Light
Uneasy Listening Vol. 1
Uneasy Listening Vol. 2
Venus Doom

GRUP ÜYELERİ
Ville Valo (Vokal)
Linde Lindström (Mikko L.-Gitar)
Mige Amour (Mikko Paananen-Bas)
Emerson Burton (Janne Puurtinen-Klavye-2001)
Gas Lipstick (Mika Karppinen-Davul-1998)

[2001 yılında HIM üyeleri Daniel Lioneye adında yeni bir grup kurdular.Albümdeki elektro gitarları ve vokalleri üstlenen Linde Takma İsim olarak da Daniel Lioneye‘ı kullandı.Albüm daha cok blues, hard rock tarzındaydı ve albümdeki şarkılar seks , alkol ve Rock’n Roll temalıydı.Mige Amour‘un basları Ville Valo ‘un baterileri ve Hiili‘nin( GLS VOL.666 ve Love Metal Albümlerinin Prodüktörü )klavye ve mix‘leri üstlendiği albüm 2001 yılında “ The King Of Rocknroll “ Adında Yayınlandı.Albüm Ticari bir başarı yakalayamadıysa da kült olarak adından söz ettirdi.]

His Infernal Majesty Himlargemsg119955680534nx5

En son tarafından Salı Şub. 12, 2008 5:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 5:35 pm

Bu ara taktım çok dinliyorum.
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 12:18 am

fazla dinlediğim bi grup değil hım.özellikle fatihteki özenti kızların çoğu hım ve tokıo hotel dinlediğinden bu grupları özellikle dinlemiyorum.ama hımi yinede başarılı bir grup olarak görüyorum...eskiden bende takmıştım... bounce bounce bounce Very Happy
||bNg.vHv||
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci
||bNg.vHv||

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 6:28 pm

özentilerin dinlemesi öylesine dinlemedir onlar dinliyo diye mahrum olunmamalı böyle bi gruptan sonucta seviyosan dinlersin ... bu benim için fan olmamayı gerektirmiyo geek Very Happy (yanlıs anlama Rolling Eyes )
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 5:16 pm

viLLe çok datLuuu XD bayıLıorm aşığım manyaım ben bu gruba XD (yuhh!! :S)
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 5:39 pm

||bNg.vHv|| demiş ki:
özentilerin dinlemesi öylesine dinlemedir onlar dinliyo diye mahrum olunmamalı böyle bi gruptan sonucta seviyosan dinlersin ... bu benim için fan olmamayı gerektirmiyo geek Very Happy (yanlıs anlama Rolling Eyes )

haklısın arkadaşım lol! lol! lol! lol! bu grubu seviyorum ve belkide bi takım özenti grup için dinlemekten vazgeçmemeliyim.ama "fanlık derecesinde sevmediğim bi grup için çevremde niye özenti gibi görünmeyi göze alıyım ki?"diye düşünüyorum.senin de fikrine sonsuz saygı duyuyorum... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
__EviL__
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
__EviL__

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimePerş. Mart 27, 2008 10:15 am

Sefiorm Bu Grup'da Fanı DeiL'm ama Fanını Tanıorm...! Sincap'm Bitior..! ÖzeLLikLede Ville'e[xP yannşş] Coq Karizmatik Adam Laughing Laughing Laughing
http://www.ciks.net
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 5:52 pm

the kiss of down ı çok sefdim o şarkyla sefdim bn bu grubu
http://elyphnur.spaces.live.com/
Nyx*
Alışıyor
Alışıyor
Nyx*

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 10:57 am

__EviL__ demiş ki:
Sefiorm Bu Grup'da Fanı DeiL'm ama Fanını Tanıorm...! Sincap'm Bitior..! ÖzeLLikLede Ville'e[xP yannşş] Coq Karizmatik Adam Laughing Laughing Laughing

Hayatımım anlamı lan Razz seviyorum onları.. sadece Ville değil herbirine ayrı ayrı ölürüm Rolling Eyes
Nyx*
Alışıyor
Alışıyor
Nyx*

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:01 am

ela_billy demiş ki:
||bNg.vHv|| demiş ki:

haklısın arkadaşım lol! lol! lol! lol! bu grubu seviyorum ve belkide bi takım özenti grup için dinlemekten vazgeçmemeliyim.ama "fanlık derecesinde sevmediğim bi grup için çevremde niye özenti gibi görünmeyi göze alıyım ki?"diye düşünüyorum.senin de fikrine sonsuz saygı duyuyorum... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

HIM' i dinlemek özentilik değildir bunu da açıkça belirtmek isterim.. tamam dinleyen(dinliyomuş gibi görünen) poserlar, özentiler var kabul ediyorum.. zaten müzik kulağı olanlar HIM'İn müziklerini anlayabiliyor.. o duyguyu.. adamın bateriye vuruşu bile bambaşka..
eğer özenti olmayayım diye dinlemeyenler varsa zaten bunu anlayamazlar, anlamalarını beklemek DAHA DA büyük bir aptallıktır.
saygı duyun böyle düşünüyorum ben..
PunKer AlieN
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
PunKer AlieN

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 12:02 pm

him çok değişik bir şey yaa dinleyince insan hem melankolik hem mutlu oluyor nasıl oluyorsa lol!
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 2:41 pm

bu him ismi nerden gelio???
PunKer AlieN
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
PunKer AlieN

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:27 pm

His Infernal Majesty'den geliyor satanist olmadıklarını anlatmak için koymuşlar bu adı
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:46 pm

bilgi içn saol xD
dark light
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
dark light

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 6:43 pm

yıllardır vazgeçemediğim tek grup ... her dinleyişimde o ses beni benden alır götürür ... asla vazgeçemem
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

MesajKonu: Geri: His Infernal Majesty   His Infernal Majesty Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 4:08 pm

güsel grup gusel
wicked game i oneririm cherry

His Infernal Majesty
1 sayfadaki 1 sayfası