Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR

+5
GCSP
ela_billy
Shapeshifter.
metal_up_your_ass
rEaL mAddEn_SeLdA
9 posters
YazarMesaj
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Empty
MesajKonu: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:13 pm

sonunda hayırlı olsun benji ve sophie ayrıldı..birçok haber var bununla ilgili ve ben onları çevirdiğimde hepsi aynı şeyleri söylüyoo onlar ayrılmışlar Very Happy Very Happy BUNULA İLGİLİ MTV AVUSTURALYA ÖDÜLLERİNDE YANYANA BİR KERE BİLE GELMEMİŞLER VE SOPHİENİN PARMAĞINDA NİŞAN YÜZÜĞÜ YOKMUŞ YAZIYA GÖRE İSE RESMEN AYRILDIKLARINI İLAN ETMİŞLER..BENJİNİN MYSPACESİNE GİDEN MESAJLARDADA YAZMIIŞLAR...GÖZÜMÜZ AYDIN Very Happy Very Happy
sevgililer günündede benji paris hiltonlaydı..acaba bu ne anlama geliyoo Shocked inşallah parisle ilgili bişey olmaz ama paris nicole un aile yaşantısına özeniyosu ve joel nicole'la bunu yaptıysa benjide benimle yapsın diyebilir..umarım benji bu oyuna gelmez yoksa bi bebek daha görmek istemiyorum.zaten moda oldu britneyden sonra... Evil or Very Mad :evil:ELLERE DİKKAT Shocked

MISERY has found the rock 'n' roll romance between Sophie Monk and Good Charlotte guitarist Benji Madden, who officially announced they had split yesterday.
http://www.news.com.au/entertainment/story/0,26278,23206147-10388,00.html
BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR 51429185realmaddenseldazq8
BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR 51429185realmaddenseldazq8.44b77f8759
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 11:41 pm

affraid başka bişi yazamıyorum.
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 12:49 am

ben o paris denen karının a... neyse sonunu getirmicem Laughing
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 9:30 am

inanmıyorum yha.bu ne olaydır ki böyle?ama benji sophieden sonra bide parisle işi yürütecek kadar aşağılık duruma düşerse ............allahım artık birşey diyemiyorum sen bu kuluna akıl fikir ver...
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 10:39 am

ayy iiki ayrılmışlarda o parisinn var yaa benn gerizekalııı kadın yaaaa inş. parisle bişiler olmas bu sefer çok yazık olur hepimiz parisin ne mal olduunu bilioz
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 4:38 pm

hehe ıyıkı ayrlmıslar tongue Very Happy
PARSLE BISI OLMASS INSALLAH YHA Sad
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 9:52 pm

Arkadaşlar ben Joel ve Benji yüzünden gruptan soğumaya başladım para ve şöhret onları gerçekten çok değiştirdi.Sonları kötü olmaz inşallah. Sad Crying or Very sad Mad Shocked pale Evil or Very Mad
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 4:19 pm

oleeyyy ayrılmslar. ama o kdr da diil.harbidn.. inş. olmaz bole bişeyyyyyyy
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:10 pm

yaa arkadaşlar size çoooooooooook kötüü bi haberim varrr Benj ve Pariss beraberlermişşşşşşşşşş Sad Sad Sad Sad Sad
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:25 pm

Pulling Teeth
Admin
Admin
Pulling Teeth

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:28 pm

http://simpleplanfan.megabb.com
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:29 pm

Arkadaşlar bi admin olarak bana yakışmayacak ama bunların ağzına zıçam ilişkileri yüzünden gruptan soğuyorum onlar bence güzel şarkılarına dua etsinler birşey diyemiyorum.
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:40 pm

sana katılıyorum gülşah''m Sad yanlız şunu söylmeden geçmicem perez hilton=> çerez hit on lol! puahha iyi uydurdum cyclops hit on kısmı çok güzel oldu lol!
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:45 pm

Puhaa koptum nan yine.xD
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 5:22 pm

adminlerden özür diliyorum ama .....gerizekalı ,**spu, düşük ,varoş ,ayyaş,fayişe karııı...kusura bakmayın içimi dökmek zorundaydım benjiye aşık falan deilim ama dinlediğim grubun üyesi olduğundan dolayı buna üzülüyorum utansın bence..ne işi olur rockerların parisle nicolela ya işin ayarı iice kaçtı.... Crying or Very sad
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 8:57 pm

rEaL mAddEn_SeLdA demiş ki:
adminlerden özür diliyorum ama .....gerizekalı ,**spu, düşük ,varoş ,ayyaş,fayişe karııı...kusura bakmayın içimi dökmek zorundaydım benjiye aşık falan deilim ama dinlediğim grubun üyesi olduğundan dolayı buna üzülüyorum utansın bence..ne işi olur rockerların parisle nicolela ya işin ayarı iice kaçtı.... Crying or Very sad

kanki sorun mu ben küfür ettim ahanda bi daha ediyom onların ağzlarına zıçam.xD
ela_billy
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
ela_billy

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 4:55 pm

BANA KIZMAYIN AMA ARKADAŞLAR BU SEFER SUÇ NİCOLE VE BENJİDE.BU PARİSİN HERZAMANKİ OROSPULUU ZATEN.BENJİ ŞEREFSİZLİK YAPIP PARİSİ YANINA ALMASAYDI PARİS BENJİYE YAKLAŞAMAZDI BİLE.AYRICA NİCOLE PARİSLE BENJİYİ SEVGİLİ YAPMAK İÇİN UĞRAŞTI YABANCI HABERLERDE DE BÖYLE YAZIYO.SANIRIM GCDEN BAYA BAYA SOĞUYORUM.ALLAH KAHRETSİN Kİ BU DÜNYANIN PARASINA ONLAR YÜZÜNDEN EN SEVDİĞİM İNSANLAR AĞLIYO.VE ZATEN BEN YOKUM YANINDA.ARTIK BENJİ VE JOELUN B VE JSİNDEN BİLE BAHSETMEK İSTEMİYOR VE GCDEN DAHA FAZLA SOĞUMAMAK İÇİN BU KİŞİLERİ YOK SAYIYORUM.LÜTFEN YAZDIĞIM YORUM HAKKINDA YORUM YAZMAYIN ARKADAŞLAR ÇÜNKÜ ÇOK FECİ STRESTEYİM BU YAZIYI YAZARKEN ELLERİM TİTRİYO........ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 5:30 pm

Haklısın.%100.
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 7:37 pm

Arkadaşlar yeri değil bura ama yabancı müzikten Avril'ı kaldırdım.Kendimin ve hiçbi forumda TH ve Avril'ı görmek istemiyorum.
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 6:05 pm

yaa off nisan ayında nişan düşünülüomuş haberde ''Acaba Madden'ların içine girebilcek mi'' dedi Sad Sad
rEaL mAddEn_SeLdA
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
rEaL mAddEn_SeLdA

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 7:29 pm

girsinler....artık o orospulardan behsetmiyelim ayrıca o pezevenlerdende bahsetmiyelim...çünkü ben şoktayım hala.. Sad diyecek söz bile bulamıyorm tek kelimeyle facia.......
GCSP
Moderator
Moderator
GCSP

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 11:32 am

BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Benjiparishydeout10gt7
BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Benjiparishydeout12rv7
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 4:19 pm

Helal olsun Benji'ye ay gerizekalılar.Önceden Benji yi aşırı severdim ama artık sevmiyorum. No What a Face
>ELİF<<3
Aşmış GC Fanı
Aşmış GC Fanı
>ELİF<<3

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:24 pm

off yha offf Sad Sad
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

MesajKonu: Geri: BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR   BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 7:40 pm

yha nooldu bu ikizlere bea... bunnar böle deillerdi iice cıvıttılar of bn eski gc yi ösledim ve eski gc üyelerini
http://elyphnur.spaces.live.com/

BENJİ VE SOPHİE AYRILDILAR
1 sayfadaki 1 sayfası