Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Anti TH :D

+13
Sweetness_
kanguv41
__EviL__
PunKer AlieN
Nyx*
Devil Of Dark
GCSP
In Flames
>ELİF<<3
metal_up_your_ass
and-Lessword
[LINK]IN FLAMES
Shapeshifter.
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
[LINK]IN FLAMES
Silver Member
Silver Member
[LINK]IN FLAMES

Anti TH :D - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 3:15 pm

DCMAdden-TH demiş ki:
ben TH başlını açarken sizin ANTİ oldunuzu bilmeden açtım bilseydim açmazdım kilit koydun nedenini sordum sonra tmm dedim başlığı açan deniz'di ona söyle

+ GCTR nin sitesimi yoksa ANTİ A.LAVİNGNE ANTİ TH .... SİTESİMİ BELLİ DEĞİL ONUN İÇİN GCTR SİTESİ DEMENİZ YANLIŞ OLUR!

AYRICA BEN DENİZ'E BNİ SİTEDEN AT VEYA ÜYELİMİ NASIL SİLEBİLİRM DİYE SORDUM HİÇ BİŞE DEMEDİ SİTENİZE MERAKLI DEĞİLM ÜYELİMİ DE SİLERSENİZ ÇOO...OOK SEVİNİR

bak sen şu g*tten bitme th fanına büyümüşde bize kafa tutuo... kızım sen üye olduun bi siteye kurallarını okumadan konu mu açıosun.. kurallarda th ve avrl konusu açmak yasak yazıo...
http://elyphnur.spaces.live.com/
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 2:24 am

aga yok yus werion astar istiolar ya resmen brüş ewladım brüşşş abe gulsaam en bastan site kurallarına koycaktın anti th olmayı baqcaq+ık kim ne kaa sewio th yi we kim bu askından dolayı siteye uye olmuo incir cekrdee kaaa onemlı olmayan su 4 dene bebe yusunden yasananlara baq ddm ya yus wernce astar istiolar die cık yazık cok yazık
th_qoliq97
Yeni GC'ci
Yeni GC'ci

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 1:57 pm

th de dinliyorum gc de dinliyorum kendime rock'cı da diyorum çekemeyenlerin hepsinin k*çında fişek patlasın
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 12:52 am

Dikkat et o senin bi tarafında patlamasın.

Anti TH :D
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» anti Avrl lavgne