Good Charlotte Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Fan

Good Charlotte

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Anti TH :D

+13
Sweetness_
kanguv41
__EviL__
PunKer AlieN
Nyx*
Devil Of Dark
GCSP
In Flames
>ELİF<<3
metal_up_your_ass
and-Lessword
[LINK]IN FLAMES
Shapeshifter.
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
dark light
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
dark light

Anti TH :D - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 7:45 pm

lol! off yaa bayılacağım şimdi gülmekten Anti TH :D - Sayfa 4 998558
kill bill i önceden de görmüştüm yapanın ellerine sağlık Anti TH :D - Sayfa 4 485528
Ni$h!
Ölümcül GC Fanı
Ölümcül GC Fanı
Ni$h!

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 1:59 am

ya ben niye göremedim bu topiği yuh bana
bu ne ya deniz kopardı gece gece çüüş ya off Anti TH :D - Sayfa 4 485528
o kırmızı okla gosterdiğiniz tolga adlı cocuk arkımın bi tanıdığı olabilir yavs
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 12:28 pm

Benim Feysbuk'umda ekli Tolga abi. Anti TH :D - Sayfa 4 485528 Feysbukunuz varsa üye olun o söylediği guruba. Anti TH :D - Sayfa 4 815223 'İddia Ediyorum sanattan yoksun biçareler! Ergenliğini Tamamlayamadan Dağılacak' grubuna yani. Very Happy

sanattan yoksun biçareler! = TH'nin açılımı Very Happy
dark light
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
dark light

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:45 pm

bunları kuzenle yaptık Laughing

Anti TH :D - Sayfa 4 Dsc01113wh5.th

Anti TH :D - Sayfa 4 Dsc01112vj7.th
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 1:48 pm

Ellerinize sağlık...
http://www.goodcharlotte.com/profile/asli
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 7:26 pm

dark light demiş ki:

Pardon ama bıyık - sakal Bill'in kişiliğini yansıtmıyo.Very Happy
dark light
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
dark light

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 8:57 pm

Queen demiş ki:
dark light demiş ki:

Pardon ama bıyık - sakal Bill'in kişiliğini yansıtmıyo.Very Happy

evet farkettim alttaki resim daha çok benzedi bille zaten pek bi değişiklik de yok Laughing
baya bi boyadık aslında ama normal görünüyor buradan lol!
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:17 pm

Su-Ru_LP demiş ki:
şu grup daılsada kurtulsak hem bu gruptan hemde fanlarınn dırdırlarından yok bill benm yok tom benm faln

1-Bill benim Tom benim kavgası yapan özenti THcilerden bizde nefret ediyoruz! (dikkat ettiysen Ö-ZEN-Tİ diyorum) canım! Wink yani tüm TH fanlarını böyle SAHTE FAN sanma! Wink haa Bill'i Tom'u Goerg'u ve Gustav'ı tabiki de seviyoruz ama sadece onları DEĞİL müziklerini de SEVİYORUZ!

2-TH dağıldığında başın göğe mi erecek sana ne zararları var ailene veya sevdiklerine bi zarar mı verdiler! TH'le şahsi bir meselen mi var! ayrıca elalemin derdi seni mi gerdi 'dağılsada kurtulsak' -MIŞ! siz bu konuyu psikolojik bir sorun haline getirmişsiniz işiniz gücünüz TH! sevmiyorsan ilgilenme TH'ye ayırdığın vakti sevdiğin gruplara ayır daha iyi olur kendinide yıpratmazsın!! beyninizi bunlarla yormayın lütfen bırakın herkes sevdiği grup hakkında yorum yapsın
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:22 pm

DCMAdden-TH demiş ki:
Su-Ru_LP demiş ki:
şu grup daılsada kurtulsak hem bu gruptan hemde fanlarınn dırdırlarından yok bill benm yok tom benm faln

1-Bill benim Tom benim kavgası yapan özenti THcilerden bizde nefret ediyoruz! (dikkat ettiysen Ö-ZEN-Tİ diyorum) canım! Wink yani tüm TH fanlarını böyle SAHTE FAN sanma! Wink haa Bill'i Tom'u Goerg'u ve Gustav'ı tabiki de seviyoruz ama sadece onları DEĞİL müziklerini de SEVİYORUZ!

2-TH dağıldığında başın göğe mi erecek sana ne zararları var ailene veya sevdiklerine bi zarar mı verdiler! TH'le şahsi bir meselen mi var! ayrıca elalemin derdi seni mi gerdi 'dağılsada kurtulsak' -MIŞ! siz bu konuyu psikolojik bir sorun haline getirmişsiniz işiniz gücünüz TH! sevmiyorsan ilgilenme TH'ye ayırdığın vakti sevdiğin gruplara ayır daha iyi olur kendinide yıpratmazsın!! beyninizi bunlarla yormayın lütfen bırakın herkes sevdiği grup hakkında yorum yapsın

özentili özentisiz alayından nefret ediyorum.DAĞILSA DA KURTULSAK. AL bende diyorum.müziklerinden de onlardan da nefret ediyorum.onlar bnm göz kulak beyin gelişimime zarar verdiler :hıh: psikolojim bozuk çünkü TH diye bişey vare oldu?? bu bnm psikolojik sonrunum..
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:29 pm

MAĞDEM PSİKOLOJİNİ BOZUYOR OZAMAN DİNLEME SANA KİMSE ZORLA DİNLETİRMİYOR HAA DİNLETEN VARSA GİT ONA SÖYLE! ÇÜNKÜ BU TH'nin SORUN DEĞİL!

EVET TH DİYE BİRŞEY VAR! TH DİYE BİR GRUP VAR! VE BİZ FANLAR VAROLDUKÇA TH DE VAROLACAK!

LP'nin MCR'nin GC'nin... VAROLDUĞU GİBİ!
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:31 pm

kimse bana th dinletmiyor canım dinletemezde. benim zorum daha çocuk sayılırlar ama onları yere göğe koyamıyorsunuz. 3 kuruşluk seye 5 kurusluk deger verirsen o seni 2 kurusa satar diye bi nick vardı. geldi aklıma.
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:39 pm

DCMAdden-TH demiş ki:
Su-Ru_LP demiş ki:

1) Bill benim Tom benim kavgası yapan fanlar heryerdeler.
2) Th fanlarının özenti olanıyla özenti olmayanı diye bi ayrım kalmadı artık.
3) Onlar özenti biz değiliz demek çok hoş karşılanacakmı peki?
4) Herkes sevdiği grup hakkında yorum yapsaydı müzik kültürü olmazdı, ne kadar demin dediğimle alakalı olmasada [Bkz: Müzik Kültürü] Tokio Hotel'i 25 kişi filan bilirdi.
5) Evet TH Dağılırsa başımız göğe ericek.
6) Şahsen psikolojik bi sorunsa bu; benim asıl sorunlarımın yanında baya küçük kalır.
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:41 pm

pardon ama gerçekten çokk komiksiniz mağdem bunlar daha çocuk!
2005

» Best Newcomer / Super Comet (Comet Awards - 06.10.2005)
» Best Newcomer (Eins Live Krone - 24.11.2005)
» Best Pop National Act (Bambi Awards - 01.12.2005)
» Best Single / Best Pop/Rock Band 2005 (Golden Penguin - ..2005)

2006

» Album of the year / Band of the year / Song of the year - 'Der Letzte Tag' (Golden Penguin - 08.02.2006)
» Ausverkaufte Tourhalle (Sold-out-Award of Königpilsen Arena - 11.03.2006)
» Best Newcomer (ECHO Awards - 12.03.2006)
» Best Newcomer (Steiger Awards - 25.03.2006)
» Pop National 2005 (Radio Regenbogen Awards - 31.03.2006)
» Best Band Rock - Golden Otto (BRAVO Otto - 06.05.2006)
» Music Award (Bild Osgar Awards - 22.05.2006)
» Music Award (Amadeus Austria Music Awards at the ORF centre at the Kuehniglberg in Vienna - 25.05.06)
» Best International Newcomer (Hungarian Readers' Awards Popcorn - 26.05.2006)
» Best Internatioanl Band / Best International Newcomer (Comet Hungary - 01.06.2006)
» Best Newcomer / Best International Band (Hungarian Bravo Otto - 24.06.2006)
» Best German Popband (Goldene Stimmgabel Awards - 24.09.2006)
» Best Newcomer Band (Pop Music Lion/IMEA Awards - 30.09.2006)
» Best-Selling German Act (WMA, London - 15.11.2006)
» Best Pop National Act (Bambi Awards - 30.11.2006)
» Best Liveact (Eins Live Krone - 12.12.2006)
» Best Newcomer 2006 (MTV France - Ne?

2007

» European Border Breakers Award (NRJ Awards, France - 21.01.2007)
» Rock Award (BZ-Kulturpreis Awards - 23.01.2007)
» Best Video National (ECHO Awards - 25.03.2007)
» Superband Rock - Golden Otto (BRAVO Otto - 28.04.2007)
» Best Video / Best Band / Supercomet (Comet Awards - 03.05.2007)
» Most popular leading website (DMMA - 21.06.2007)
» Digital Prize (Festivalbar in Italy - 07.09.2007)
» Most Succesful Popgroup International (Goldene Stimmgabel Awards - 03.10.2007)
» Best Pop International / Best New Act International / Best Album International / Best Video International (TMF Awards, Belgium - 13.10.2007)
» Best International Band ( Premios Principales, Spain - 14.12.2007)
» Bets International Act (MTV EMA Music Awards - 01.11.2007)
» Best Band of the Year (Kids Choice Awards Italy - 01.12.2007)

2008

» Best International Band (Rockbjörnen Awards, Sweden - 24.01.2008)
» Best International Band (NRJ Music Awards, France - 26.01.2008)
» Best National Music (Goldene Kamera - 06.02.2008)
» Best International Act (Finnish Grammy Awards - 05.03.2008)
» Best Rock Band - Silver Otto (BRAVO Otto - 03.05.2008)
» Best Band, Best Number 1 (TRL Awards - 17.05.2008)
» Best Band / Best Live-act / Best Video / Super Comet (Comet Awards - 23.05.2008)

BU KADAR ÖDÜLÜ ALAN BU ÇOCUKLARA YER GÖK HELAL OLSUN DİYORUM BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM!
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:43 pm

yaa anti th bölüğmünde th yi savunuyosun.. Bana da o kadar ödül verseler bana da öyle yapıcaksınız demekki.

onlar çocuk demedim ben.
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:54 pm

[quote="Queen"][quote="DCMAdden-TH"][quote="Su-Ru_LP"]şu grup daılsada kurtulsak hem bu gruptan hemde fanlarınn dırdırlarından yok bill benm yok tom benm faln[/quote]

[color=red][b]1-Bill benim Tom benim kavgası yapan özenti THcilerden bizde nefret ediyoruz! (dikkat ettiysen Ö-ZEN-Tİ diyorum) canım! Wink yani tüm TH fanlarını böyle SAHTE FAN sanma! Wink haa Bill'i Tom'u Goerg'u ve Gustav'ı tabiki de seviyoruz ama sadece onları DEĞİL müziklerini de SEVİYORUZ!

2-TH dağıldığında başın göğe mi erecek sana ne zararları var ailene veya sevdiklerine bi zarar mı verdiler! TH'le şahsi bir meselen mi var! ayrıca elalemin derdi seni mi gerdi 'dağılsada kurtulsak' -MIŞ! siz bu konuyu psikolojik bir sorun haline getirmişsiniz işiniz gücünüz TH! sevmiyorsan ilgilenme TH'ye ayırdığın vakti sevdiğin gruplara ayır daha iyi olur kendinide yıpratmazsın!! beyninizi bunlarla yormayın lütfen bırakın herkes sevdiği grup hakkında yorum yapsın[/b][/color][/quote]

[b]1) Bill benim Tom benim kavgası yapan fanlar heryerdeler.
2) Th fanlarının özenti olanıyla özenti olmayanı diye bi ayrım kalmadı artık.
3) Onlar özenti biz değiliz demek çok hoş karşılanacakmı peki?
4) Herkes sevdiği grup hakkında yorum yapsaydı müzik kültürü olmazdı, ne kadar demin dediğimle alakalı olmasada [Bkz: Müzik Kültürü] Tokio Hotel'i 25 kişi filan bilirdi.
5) Evet TH Dağılırsa başımız göğe ericek.
6) Şahsen psikolojik bi sorunsa bu; benim asıl sorunlarımın yanında baya küçük kalır.[/b][/quote]

[color=red][b]1- ben tek bir yerde demiyorum ben yokta demiyorum! var ama biz onlardan değiliz (biz özenti değiliz)

2- sen anti olduğundan dolayı senin için bu tür ayrımlar pek fark etmiyordur! çünkü sen/siz TH hakkındaki yanlış bir haberi bile başka yönlere çekebiliyorsnuz ve bu saçmalıklara kendinizi inandırıyorsunuz olmadığını bildiğiniz halde!

3- evet hoş karşılanacak çünkü bizim için ilk önce TH daha sonra Gustav Bill Georg Tom geliyor

4- Siz yorum yapmaktan çok hakaret ediyorsunuz! Bir grup böyle eleştirilmez!

5- Malesef ERMİCEK! Wink

6- Mağdem sorunların var bir doktara git . [/b][/color]
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:57 pm

-charlotte. demiş ki:
yaa anti th bölüğmünde th yi savunuyosun.. Bana da o kadar ödül verseler bana da öyle yapıcaksınız demekki.

onlar çocuk demedim ben.

istediğim yerde istediğim zaman TH'İ SAVUNURUM SONUÇTA SERBEST ALAN ve BENDE Bİ THFAN'IYIM

HELE Bİ SANA OKADAR ÖDÜL VERSİNLER OZAMAN DÜŞÜNÜRÜZ
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:23 pm

serbest alan - Anti TH bölümü "canım" adı üstünde ANTİ. anlamını biliyosun heralde?????? nerde neyi savunuyosun. Burda adminle ve Modla tartışıyosun bu arada. Ödüllerimi aliyim görüşürüz. Ama inadıma sana imza vermicem Anti TH :D - Sayfa 4 485528
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 11:24 pm

bak sen xD

mağdem öyle burası anti TH bölümü neden yabancı müzik bölümündeki TH bölümüne antiler yorumlararını yazıyorlar orayı TH FANLARI için açtım TH şarkı sözlerini vs. koymak için antiler için değil!

ayrıca mod veya admin olduğunuzda sizle tartışamam anlamına mı geliyor xDD güldürme beni bir mod olmakla kendini ne sanıyon ki xD ne o yoksa siteden mi atıcan xD hönk

noluur atma Anti TH :D - Sayfa 4 517457 Anti TH :D - Sayfa 4 582861 dememi bekliyorsan yanılıyorsun istesen at çokda TINdı yani Anti TH :D - Sayfa 4 662528
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 2:12 pm

ben mod um mod sana bişi yapamam burda korkma. istersen de yaparız yani sen rahat ol.
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 7:26 pm

xDDzuhaaa güzel espiriydi 'KORKMA' 'siteden mi atarsın' dedim diye korktuğumu mu düşündün Question santa sitemi yok sanki
zaten THFANTR bana yetiyor xD I love you cheers Anti TH :D - Sayfa 4 345289 Anti TH :D - Sayfa 4 50777 Anti TH :D - Sayfa 4 755472 lol! Anti TH :D - Sayfa 4 744956
istediğin gibi davran Wink atabilirsin yani atarsan da sevinirim zaten üyelimi nasıl iptal edebilirim diye araştırıyordum scratch study ki; tam üstüne bastım xD king
Shapeshifter.
Admin
Admin
Shapeshifter.

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 10:50 pm

Aslında bakarsan sorun Mod'dan yada Admin'den korkmanda değil. Ben seni gayet güzel banlarım. Benim için bunu sorun olmayacağını zaten çok iyi biliyosun. Ve demiştim; ''TH olmazdı başka gruplar hakkındada konuşmazsak.'' Ki sen fanlar için açtım diyosun. Başlığı sen açmış oalbilirsina ama bu forumu yöneten sen değilsin...
and-Lessword
Moderator
Moderator
and-Lessword

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 3:04 pm

Anti TH :D - Sayfa 4 710849
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 3:19 pm

yöneten benim demedim zaten burası serbest alan ve bende istediğim şekilde yorum yapabilirim siz nasıl istediğiniz gibi yorum yapabiliyorsanız... yorum yapmamı istemiyorsan siteden atarsın beni...
metal_up_your_ass
Admin
Admin
metal_up_your_ass

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 4:04 pm

Ay bayılazaaam hönk .Of anti-th th of bu ne ya sırf bu yüzden anti-thciyiz birazda.Maaşallah bütün fanlar her girdikleri sitede b.kluk çıkartıyo tabi sözüm meclisten dışarı ama bütün kayıtlı olduğum fan sitelerinde bu böyle oluyor.Kimseyi zorla tutamayız gelene hoşgeldin gidene güle güle rock 4 ever .thci olup sesini çıkarmasan hiç bi sorun olmayacak.ama gözümüzün içine sokup duruyosun ve th başlığına anticilerde yazabilir kavga çıkmadığı takdirde Exclamation .Herkesin şahsi fikri ve düzgün bi üslupla yazıldığı sürece ben,Deniz,Aslı,Begüm mod ve adminler olarak sesimizi çıkarmayız.Sonuçta bura gc sitesi gc için üye oluyosun.İstemeyen th-fan'a s.ktir olup gitsin Exclamation [/u].Ağır oldu ama buraya kadar benim dayanma gücüm.Sevgili dcmadden-th nickli yavrucum.BURASI GCTR.THTR DEĞİL BİZDE APTAL TH'E VE THCİLERE MERAKLI DEĞİLİZ Exclamation .BEN SENİ BAŞTAN UYARDIM GÜZELCE Anti TH :D - Sayfa 4 755472 BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN SİTENİN HUZURU BOZANLARA EYVALLAH YOLLARI AÇIK.DOĞRUUUU THTR'YE Anti TH :D - Sayfa 4 518370
DCMAdden
Süper GC Fanı
Süper GC Fanı
DCMAdden

MesajKonu: Geri: Anti TH :D   Anti TH :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 4:19 pm

ben TH başlını açarken sizin ANTİ oldunuzu bilmeden açtım bilseydim açmazdım kilit koydun nedenini sordum sonra tmm dedim başlığı açan deniz'di ona söyle

+ GCTR nin sitesimi yoksa ANTİ A.LAVİNGNE ANTİ TH .... SİTESİMİ BELLİ DEĞİL ONUN İÇİN GCTR SİTESİ DEMENİZ YANLIŞ OLUR!

AYRICA BEN DENİZ'E BNİ SİTEDEN AT VEYA ÜYELİMİ NASIL SİLEBİLİRM DİYE SORDUM HİÇ BİŞE DEMEDİ SİTENİZE MERAKLI DEĞİLM ÜYELİMİ DE SİLERSENİZ ÇOO...OOK SEVİNİR

Anti TH :D
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» anti Avrl lavgne